Karadeniz Pet

Bos yumurtalar hüsrannnnn...

Muhammed AKKAYA

Meraklı Üye
Öncelikle iyi forumlar herkese
- benm sorunum 1 takim ilk kuluckada 7 de 7 bos yapti 2. Kuluckada ise 8 de 8 bos acemidir bi kulucka daha bekledim ancak 3.kulucka olmayacak :) simdi ustalar ne yapmam gerekli kslar belli kisir acaba hangisi degisicem akil almak istedm saygilar ilk defa basima geliyor tesekkurler smdiden

E vitamin takviyesi yapın kuşlarınıza ve dişiyi biraz dinlenmeye alın .

bazen kuşların popo tüylerinin uzun olmasından dolayı döllenme olmayabiliyor ya da tünek falan derken tam çiftleşemeyebiliyorlar

E vitamin takviyesi yapın kuşlarınıza ve dişiyi biraz dinlenmeye alın .
Dinlenmeye alicam sagolun da faydasi olurmuki
ikisine de birer eş alıp dene istersen, iki çiftin olur.
Oyle yapicsm abi baska tavsiyen varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

bazen kuşların popo tüylerinin uzun olmasından dolayı döllenme olmayabiliyor ya da tünek falan derken tam çiftleşemeyebiliyorlar

Tunek falan oynamiyor ciflesrkende gordum ancak ilk kuluckada dollemese ikincide illa dollerdi dye dusundum

Kısır kuşun hangisi olduğunu anlamak için denemekten başka yöntem yok sanırım. İster birini ister ikisine de başka eşle deneyerek sonuç alınabilir.

Bir çiftim sizinki gibi iki kuluçlayı boş geçirdi. Sonra ayırıp ikisini de farklı eşe attım, ikisinin de yumurtaları dolu çıktı. Bence de farklı kuşlarla denemekte fayda var.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tür konularda direk kuşlar kısırdır demek yanlış olur. Tam çiftleşme gerçekleşmiyor olabilir. Tünekler önemli bunun için. Mama takviyesiyle e vitamini ve keçi boynuzu tozu erkeğe verilebilir. Eğer sorun varsa muhtemelen de erkektedir.

Son düzenleme:
Geri