Karadeniz Pet

box kafes yapimi

Elinize sağlık piyasada satılanlar gibi olmuş

hayırlı olsun, birleştirmeleri altan yapsa idiniz daha rahat tava koyabilirdiniz

kafesi iskeleti tamamlamışsınız ama yuvalıklar için delikler açılmamış sanki. bende böyle bir şey yapmayı düşünüyorum ama bit konusu beni düşündürüyor, mdf kafeslerde bit problemleri çok oluyormuş. bir de kafama takılan bir soru daha, yuvalıklara girişler bir tarafta üstten olurken diğer tarafta alttan oluyor. sorun olur mu acaba.
sorularım yüzünden kanaız karışmaz inşallah, dediğim gibi bende planlıyorum. emeğinize sağlık çok güzel olmuş tez zamanda üretime geçersiniz inş...

Yan tahtalar uzun olmadigi icin mecbur boyle oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

Box kafeslerin hepsinde altan ve usten delik aciyolar uretim acisindan sikinti yasiyani duymadim bit konusunda temiz bakarsak olucani sanmam suan cifthanede 7takimim var hergun temizliklerini sasmadan yaparim bundada yaparsam bitle karsilamam diye dusunuyorum
tamam ladiktan sonra ayritili bi sekilde maliyeti yazicam suan 75.tl oldu yapmak isteyenler icin

kafesi ters Çevirin bağlantılar alt tarafa gelir, hem rafları da tutmada sağlıklı olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:37 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

ben yeni yaptım 2 tane 8 li boks, maliyet isteyen arkadaşlar içim, 60-70 tl mdf tutuyor, 40 tl ön teller, 37,5 tl alt ızgaralar, 25 tl tavalar ve arkayı kapatmak için sunta, 16 adet yuvalıklar için dolap menteşesi 10 tl de o 175 tl filan mal oldu bana 1 tane 8 gözlü box, yemlikler suluklar hariç

Son düzenleme:
Çok güzel oluyor elinize kolunuza emeğinize sağlık umarım temizliği de rahat olur

maşallah çok güzel oluyor bende dalabın üst kısmını aynı şekilde yapıcam ama yucalık aşırı büyük bir şey olur mu ? 1 çift için 30x15x30 şeklinde yuvalık içine follukta koycam bi fark yaşar mıyım ?

Yan tahtalar uzun olmadigi icin mecbur boyle oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

Box kafeslerin hepsinde altan ve usten delik aciyolar uretim acisindan sikinti yasiyani duymadim bit konusunda temiz bakarsak olucani sanmam suan cifthanede 7takimim var hergun temizliklerini sasmadan yaparim bundada yaparsam bitle karsilamam diye dusunuyorum
tamam ladiktan sonra ayritili bi sekilde maliyeti yazicam suan 75.tl oldu yapmak isteyenler icin

yapım aşaması tamamlandıktan sonra hem son halinin fotoğrafını hemde maliyet tablosunu paylaşırsanız bizde size duacı oluruz. kolay gelsin

Güzel olmuş
olacakda
elinize sağlık
maşallah

Tebrik ederim güzel iş çıkartmışsınız, emeğinize sağlık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

yapım aşaması tamamlandıktan sonra hem son halinin fotoğrafını hemde maliyet tablosunu paylaşırsanız bizde size duacı oluruz. kolay gelsin

Ayrıca ölçü ve ebatları da bildirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Geri