petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

böyle bi çiftin fyatı nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetçi tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    sa bayanlar,beyler az önce bi üretimhaneye gittim bi çift muhabbet kuşunu çok beğendim dişi ingiliz kırığı erkek ise çekoslavak kırığı kuşlardan daha önce yavru alınmış kuşlar hareketli ve sağlıklı bugün bizzat gördüm bu çift aksesuarsız(kafes yuvalık vb. yok) sadece kuşlar ne kadar paraya alınır ?

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuslarin resmini paylassaydin daha net birsey soylenirdi. Kus isi zevk isi. O sana kac para dedi. Onemli olan o.

3. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    Abi kuşlar çok hoşuma gitti iri ve sağlıklı kuşlar adam bana 120 dedi uygunmudur

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dedim ya senin gozlemlerin onemli. Sen edecegine inaniyorsan al. Kus vardir 120 den de fazla eder. Kus vardir 70 80 eder. Ama sen begendiysen ve kuslar saglikliysa alinabilir tabii ki.

Sayfayı Paylaş