petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Böyle bir ihtimal var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Ömer tarafından 10 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Ömer

Ömer Member

Beğenileri:
    0
    Birinden Yavrulu bir çift kuş aldım orda baba besliyordu fakat eve getirdim baba beslemeyi bıraktı anne beslemeye başladı yavrular yeme düştü su an şükür iyiler.
    Fakat dişi erkek
    Erkek dişi ile hiç ama hiç aldığımdan beri ilgilenmiyor
    Mama her daim veriyorum. Sorum şu üstadlar bu yavru kuşlar başka kuşlara ait olabilir mi ? Yani bunlar çift olmaya bilir mi hocalar
    Hani işin her türlü afedersiniz çakalligi var. Şimdi değerli üreticilerin cevaplarını bekliyorum iyi geceler

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Belki ama çok çok çok zor ihtimal Bence eşler ama ortama tam adapte olamadilar

Ömer bunu beğendi.
  3. Ömer

Ömer Member

Beğenileri:
    0
    Hocam boş yumurta biriktirip kuşların altına koyup yumurtalı çift satan gördük den sonra bu camiaya fazla guvenilmiyor

4. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Bi kaç gün ortama alışsın düzelir inşallah

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    730
    Eyer beraber yavru büyüttüler ise eştirler. tabi yumurtaların değiştirilme veya kaydırma yapılma şansı vardır. ortam değişimi kuşları etkiler bulundu yerde kaç kuş vardı sizin evinizde kaç kuş var? en başta koloni ortamından uzaklaşıyor kuşlar farklı ses gürültü duyuyor bam başka dünyaya geçiyorlar o yüzden çok görmemek lazım bu tür durumlarda tekrar alışma süreçleri 1 ay a kadar uzaya biliyor

Sayfayı Paylaş