Karadeniz Pet

Böyle bir kafes istiyorum yardım lütfen

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
marangozun verdiği fiyata çok daha iyi kafesler alabilirsin. çok fazla fiyat söylemiş. ayrıca kavak çok sağlıklı ve sağlam olmaz. kuş onu kemirir uzun süre dayanmaz. sert bir ağaç olmalı. başka bir marangoza sorun erim. bazıları çıtalardan para bile almıyor.

bence ayak olayını yapmayın derin bir sehpa yapıp onunu üstüne koyun. yada şu eski tv standları var ya öyle birşey altta kuş ile ilgili tüm malzemeleride koyabilirsiniz.

öyle bir eşya yok evde :) gene de düşünüyorum bişeyler salonun mobilyasını kullanıcam büyük ihtimalle

spotçularda çok uygun fiyatlı bulursunuz :)

çıtaları aldım çivi de aldım montaja başlicam birazdan montaj bittiğinde çekmece spariş edicem bildiğiniz bir yer varmı sparişle çekmece yapan birileri -aliminyum olabilir çelik olabilir yada başka sistemler ?

çıtaları aldım çivi de aldım montaja başlicam birazdan montaj bittiğinde çekmece spariş edicem bildiğiniz bir yer varmı sparişle çekmece yapan birileri -aliminyum olabilir çelik olabilir yada başka sistemler ?

hayırlısı olsun iyi bir palnlamayla gayet güzel olacaktır eminim ilerleme aşamasında fotoğraflatrı paylaşırsanız. fikir verebiliriz.

bildiğim yiğit kafes var oda tek gönderim yapmıyor sanırım sormanızda fayda var

hayırlısı olsun iyi bir palnlamayla gayet güzel olacaktır eminim ilerleme aşamasında fotoğraflatrı paylaşırsanız. fikir verebiliriz.

bildiğim yiğit kafes var oda tek gönderim yapmıyor sanırım sormanızda fayda var

dış yapı bitti resim ekledim çıtalar çakılırken çatladılar . düzeltmek için kesmek zorunda kaldık bu da biraz ölçüden kaçırdı ve yamuk oldu yinede idare eder diye düşünüyorum

daha ince çivi kullanırsanız çatlamayacaktır ince kıl çivi diye isteyin onlar çatlatmıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

eğer küçültecekseniz ön tel bulun istediğinixz ebatlara yakın sonra öntelin ebatlarına göre çıtaları birlerştirin. ön telin altınada 2-3 cm bırakın tava için o şekilde çıtaların ebatlarını ayarlayın

Geri