petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Böyle Bişey Görmedim

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve halil karagöz tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. halil karagöz

Arkadaşlar 1 Hafta Kadar Önce Bir Konu Açmıştım Admin arkadaşlardan biri görmüş yasaklı olduğunu bilmiyordum forumda yeniydim insanı muhabbet kusu almaktan böyle bezdirilirmi birşey yok arkadaş ya uyarı muyarı yok böyle forum olmaz olsun üyeliğimi silin yada banlayın artık ne yaparsanız yapın.

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum banlanmanla muhabbet kuşu almaktan vazgeçmenin ne alakası var :) Siteden soğusan anlarım. Hayırlısı olsun. Ne diyelim.

3. halil karagöz

site soğutuyo kardeş bi başlık için 1 hafta ban atıyolar yok böle site olmaz olsun

4. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Tecrübesizlik böyle birşey. Sanırım yaşın 15. Bunuda öğrenmiş oldun. sana tavsiyem forumda takıl. Konu açıcağın zaman acil demek yerine, Kuşumun xxxx sorunu var bakarmısınız. tarzında yazarsan konuyla ilgili kişiler sana hemen bilgi verebilmek için konuya yorum yapacaktır zaten. Bu sıralar acill başlıklı o kadar çok konu varki çoğuda anlamsız şeyler için. Anlatabildim umarım. Yine de senin kararın geçerli olandır.

5. halil karagöz

eyw hocam dikkate alırım.

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    bak [MENTION=6808]Murat AYDEMİR[/MENTION] arkadaşımız, ne güzel anlatmış, biz de anlata anlata usandık artık, ayrıca sitede yenide değilsin, yaklaşık 1,5 aydır buradasın, 17 tane konu açmışsın, 73 kerede cevap yazmışsın, siteyi aktif olarak kullanıyorsun, İyi forumlar bundan sonra umarım daha dikkatli konu başlıkları seçerek site kurallarına uyarsın.

7. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Aslında sizde hata yok , site kurallarının foruma üye oluyorken veya her zaman belirgin olan biryerde sergilenmesi gerek ve kişi ayırmaksızın herkese adil olarak ceza uygulanmalı. Mesela çok reklam alanı var bunların arasına forum kuralları başlığında bir alan açılıp uygulamayanlar banlanacak dense daha dikkatli olur herkes , fakat banlanmak su gibidir , içtikçe içesin gelir. :D kendimden biliyorum min. 5 ban yemişimdir , farklı kullanıcı adları ve hesaplarla ama yine de caymadım , beni dinlersen bu hobiden ban yüzünden veya bir takım işini adaletli yapmayan kişiler yüzünden vazgeçme , kal sağlıcakla...

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Güzel kardeşim bak [MENTION=6808]Murat AYDEMİR[/MENTION] [MENTION=13255]Bozo-27[/MENTION] ve [MENTION=6791]AliismailERTAŞ[/MENTION] ne güzel anlatmış. Bence bir dene. Öyle hemen soğuma derim.

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kütahyalı olur böyle şeyler strese sıkıntıya gerek yok hobiye devam inşaallah

10. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bende 15 yaşına gireceğim nisanda inşallah :)
    bak bende yeni başladığımda bir iki kez yardım yazan başlık kullanmıştım sonra geze geze forumda öğrendim artık
    tavsiyem vazgeçme bu sitededende vazgeçme çok yararı var muhabbetlerden hiç vazgeçme

11. halil karagöz

eyw arkadaşlar moderatörlerede teşekkürler ilgileniceğinizi zannetmiyodum açıkcası şaşırdım :D uyarıyı göz önüne alırım eyw hepinize :)

Sayfayı Paylaş