Karadeniz Pet

Böyle Çiftleşme mi olur ? (VİDEOLU) Ne yapmam gerekiyor ?

Yuko1907

Yeni Üye
Değerli Hobidaşlar , Videodan da anlaşılacağı üzere erkek kuşum son derece kızgın dişi de öyle bana göre :D
Ama gel gelelim ki erkek kuşum son noktayı koyamıyor .Tecrübelerinize dayanarak yardımlarınızı bekliyorum.
İyi hobiler

İlk çiftleşmesi ise normaldir zamanla tecrübe kazanacaktır çiftleşme videoları izlettirin ilgilenmeyin

çok ayrıntılı görünmüyor ama sanki kafesteki tünek düzeni de bu çiftleşmeye mani gibi duruyor.
biliyorsunuz tünek ve kafeste bulunan kuşların rahatlığı çok önemli. sanki kuyrukları ve kanatları tellere değiyor gibi geldi bana. yanlış ta görmüş olabilirim.

Hocam kafesin darlığı kuşları engelliyor geniş bir kafes alırsanız daha iyi neticeler alırsınız.

çok ayrıntılı görünmüyor ama sanki kafesteki tünek düzeni de bu çiftleşmeye mani gibi duruyor.
biliyorsunuz tünek ve kafeste bulunan kuşların rahatlığı çok önemli. sanki kuyrukları ve kanatları tellere değiyor gibi geldi bana. yanlış ta görmüş olabilirim.
Evet doğru tünek tele yakın biraz .Kuyrukları tele değiyor. Biraz daha ortaya alırım ama sorun sadece telden mi sizce ? ilk seferleri olduğu için acemilik olduğunu düşünüyordum ben .

Tamamdır çok teşekkür ederim .Kuşların yakından fotolarını koysam ırkları ve genel durumları hakkında da bilgi verebilir misiniz ?
Rica ederim hocam tabi olur atın siz resimleri

SARI DİŞİ,MAVİ ERKEK

Ekli dosyalar

• erkek.jpg
    erkek.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 19
  • dişi.jpg
    dişi.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 19
Geri