Karadeniz Pet

böyle nasıl olacak

Berrin YASMİN

Emektar Üye
DSCN2224 - YouTubehep böyleler galiba bugün kameraya alıp izledim ne yakınlaşma nede kavga nne olacak böyle erkek inatçı biraz hala seçim yapmadı bende sıkılmaya başladım.

[YOUTUBE]HdPOT3NxYmE[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 ü 1 arada sakin sakin geçinip gidiyorlar. :)

kendiniz ayırın o zaman öyle deneyin.. nijeride verin

Berrin hnm siz hep yardım istiyorsunuz , kendi adıma konuşayım size destek olmak için hep cvp veriyorum ama yinede kendi bildiğinizi okuyorsunuz..

Okuşların üçünü bir arada tutmanıza gerek yok , daha öncede dedim parçalı sarılı olan kuşları eş olarak atın ayrı bi kafeste kalsın , o kafes çok büyük ve yuvalık çok yanlış takılı , ayrıca kafes düzeni başlı başına yanlış..

bilginiz olsun..

Benim yeni erkek gibi put gibi duruyorlar sonu ne olacak merak ediyorum.

Berrin hnm siz hep yardım istiyorsunuz , kendi adıma konuşayım size destek olmak için hep cvp veriyorum ama yinede kendi bildiğinizi okuyorsunuz..

Okuşların üçünü bir arada tutmanıza gerek yok , daha öncede dedim parçalı sarılı olan kuşları eş olarak atın ayrı bi kafeste kalsın , o kafes çok büyük ve yuvalık çok yanlış takılı , ayrıca kafes düzeni başlı başına yanlış..

bilginiz olsun..
serkan bey bildiğimi okumak değil ayırmıştım kuşları ama herhangi bi gelişme görmeyince kuşlarda tekrar bir araya getirdim kuşları yuvalığı nereye takayım aldığımda kafes düzeni öyleydi bende degiştirmedim sadece aradaki bölmeyi çıkarttım.

Peki Berrin hnm nasıl isterseniz..