Karadeniz Pet

bozulma

KORDON

Onursal Üye
Bebe bisk. Havuc irmik misir unu bugday nisastasi nijer tohumu ile kizistirici yaptim. Iclerinde yumurta olmadigi icin bozulmayacagini dusunuyorum. Kafeste kac gun kalmali?
9pqzZk.jpg

Havuç bulunduğu için fazla bekletme 12 saat falan yeter her halde yada 1 gün bence bir kavanoz al içine bebe bisk. irmik pirinç unu pirinç unu çok faydalı nijer tohumu koysan da olur koymasan da sonra bir kaç şey daha koyarsın mama vereceğin zaman yumurta + havuç + yumurtanın kabuğu ama toz gibi olsun + nijer koyarsın verirsin kuşlara daha değişik şeylerde koyabilirsin. ben öyle yapıyorum hatta pirinç unu bitmiş hemen alim :)

Havuç bulunduğu için fazla bekletme 12 saat falan yeter her halde yada 1 gün bence bir kavanoz al içine bebe bisk. irmik pirinç unu pirinç unu çok faydalı nijer tohumu koysan da olur koymasan da sonra bir kaç şey daha koyarsın mama vereceğin zaman yumurta + havuç + yumurtanın kabuğu ama toz gibi olsun + nijer koyarsın verirsin kuşlara daha değişik şeylerde koyabilirsin. ben öyle yapıyorum hatta pirinç unu bitmiş hemen alim :)

pirinç unu ne işe yarıyor kuşlarda

Havuç 12 saatten fazla kalırsa bozulmalar başlar.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

pirinç unu sadece kuşlara değil sana nasıl söylesem bebekleri için bilene yararlı besin oluyor kuşa da vitamin kaynağı önemli yani kaliteli şey al saten 3 tl olması lazım bim de :)

ben bunu kullanıyom ama fiyatını hatırlamıyorum :) 12 Vitaminli Bebelac Pirinç Unu

Son düzenleme:
pirinç unu sadece kuşlara değil sana nasıl söylesem bebekleri için bilene yararlı besin oluyor kuşa da vitamin kaynağı önemli yani kaliteli şey al saten 3 tl olması lazım bim de :)

ben bunu kullanıyom ama fiyatını hatırlamıyorum :) 12 Vitaminli Bebelac Pirinç Unu

hmm sağolun hocam bime yolum düştüğü zaman alırım keratalara :)

Hatta oda sıcaklığı 28ºC nin üstünde ise havuç 12 saat bile dayanmaz.

Havucsuz yapsam bu malzemelerle o zaman sinirsiz kalabilir mi?

Havuçsuz koyarsanız uzun süre kafeste tutabilirsiniz.

Havuçsuz yapsam bu malzemelerle o zaman sinirsiz kalabilir mi?

havuç yumurta hariç bütün hepsini bir kaba koy sınırsız kalır mama vereceğin zaman eklersin üstüne yumurta havuç.

bebe bisküvisi yumurta içerir, mamayı nemlendirmezsen kuşların çoğunluğu yemez, havuçla veya suyla nemlendirdiğini düşünürsek ıslanan bebe bisküvisinin 12 saatten fazla durması zehirlenmelere neden olabilir.