petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bravo....

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Diktatörlük nasıl olur bunu bize bir kez daha kanitladiniz muhammet bey sizi tebrik ediyorum . :)

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    noldu ki?haberim yok bişeyden

3. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Aslında önemli birşey değil ama takinan tutum ve yapilan şeyler kotu.Konu zaten siyasi bir konu ama baskasi siyaset yaptiginda konu kilitleniyor ve yazilanlar siliniyor. Anlamadim gitti. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

Ya yazilanlar bir kesimi rahatsız etti galiba.:)

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    uzatmayalım olur mu bitti gitti o konu şimdi önemli olan forumdaki arkadaşlıklar dostluklar onlar çokta önemli değil (twitter )..moraller bozulmasın yeterki

5. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Yapilacak en iyi şeyde bu..:) alttan almak bize düşüyor.:D

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    hepimiz alttan alıyoruz almak zorundayız yoksa hep düşman kazanırız üç günlük hayattada düşmanım olacağına dostum kardeşim diyebileceğim insanlar olsun bana yeter..

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İster istemez o konu siyasete kayacaktı zaten. Gerçekten siyaset konuşabilen, kendi görüşü dışındakilere de saygı duyabilen insanlarla siyaset konuşmak çok zevkli olur. Ama gel gör ki ülkemizdeki durum çok farklı. Bu yüzden çok uzatmaya gerek yok çünkü tartışma hiç sonuçlanmaz ve kimse memnun olmaz.

Sayfayı Paylaş