petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bst kafes ve malzemeler.

Konusu 'Süresi Dolmuş İlanlar' forumundadır ve Ercan Uçar tarafından 14 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    2 Ay önce bst kafesten show jumbolar için yaptırdığım iki katlı (4 kafes) malzeme dolaplı tekerlekli ışık sistemli 70 CM Genişliğinde profosyonel yuvalıklı kafesimi üretimi bıraktığım için satıyorum .

Elimde ayrıca Yem temizleme makınası ( AKYOL KARDEŞLER'DEN ALINMA ) 1 AYLIK
    POZLAMA KAFESİ ( AKYOL KARDEŞLERDEN ALINMA )
    15 KG TABAN KUMU
    5 KG VERSELEGA KOVA YEM
    CİMLENDİRME APARATI
    150 TL DEĞERİNDE VİTAMİN
    VERSELEGA MAMA VS
    VE BİR SÜRÜ DAHA MALZEME VARDIR .

YER : İSTANBUL ESENYURT HARAMİDERE CARFUR ARKASI .
    İLETİŞİM : 05324377067
    ]Show takımlar için ayrıca irtibata geçebilirsiniz Elimde hali hazırda 3 takım çalıştığım garantili show takım mevcuttur .

Kafesin faturası mevcuttur daha 1 aydır aktif olarak kullanıyorum . Kafes 500 tldir . Kafesin yanında extra profosyonel büyük yuvalıklar güveç tabakları yem mama için herşeyiyle verilicektir . Kafes taban ızgaralı ve oldukça kullanışlıdır . fotolar yeni çekilmiştir.

KAFES YUVALIKLAR VE TÜM İÇİNDEKİ YEMLİK SULUK TÜNEK 500 TL FATURASI MEVCUT . GÖNDERİM YOK TAŞINMASINA YARDIMCI OLURUM.

Yem temizleme makinası 1 aylık 2 kere kullanıldı. 60 TL

Stüdyo kafes 90 tl :

[size=18pt]TÜM MALZEMELERİ ALAN ARKDAŞA 15 KG TABAN KUMU 5 KG VERSELEGA AÇILMAMIŞ YEM 2 KG VERSELEGA ACILMAMIS ORLUK MAMA 150 TL DEĞERİNDE VİTAMİN VE KATKI MALZEMELERİ HEDİYE EDİLİCEKTİR.

HERŞEY TOPLAM 650 TLDİR . PAZARLIK YOK İNDİRİM YOK VERDİĞİM FİYATLAR ÇOK ÇOK NORMAL SADECE YEM MAMA VİTAMİN BANA MALİYETİ 200 TLNİN ÜSTÜNDE.
    [/size]

2. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    208
    İyi Satışlar. Fiyat oldukça iyi düşünen kaçırmasın.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hayırlı sahiplendirmeler

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Hayırlı satışlar. Mecburiyet olmadan bu hobi ye o kadar yatırım yapıp ta bırakılmaz vardır elbet mecburi bi sebebiniz. Hayırlısı olsun.
    Aslında bana stüdyo kafes lazım Ercan bey ama fiyat akyolkardeşler'de çok yüksek aldığınız fiyata göre normal satışınız, ürün sona kalırsa fiyatta yardımcı olursanız görüşelim

5. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    208
    Param olsada ben alsaaaam :)

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Aldıgım herşeyi emin olun yarı fiyatından da aza veriyorum gibi . hiç açılmamış verselega mamadan tutunda 5 kg kova yemine vitaminden tutunda peribiyotik antibiyotik herşeyini veriyorum .

Tek tek almaya kalksanız totalde çok iyi para yapıyor ama dediğim gibi amaç kar gütmek değil ihtiyacı olan alsın güle güle kullansın herşey adıma faturalıdır . O kafesi bile ne heycvanla beklediğimi bilirim ki daha 2 aylık kafes ve 1 aydır kullanıyorum nokta cizik vuruk yok üstünde . Toplu satmak tercihim tek tek uğraşmak istemiyorum olurda biri kafesi alırsa diğer malzemeler için ayrıca ilan açarım kahraman bey.

7. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    İlan günceldir.

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Hayırlı alışverişler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş