Karadeniz Pet

Bst kafes

Merhaba arkadaslar,

Aranizda yeniyim. Almanyadan yaziyorum. Hobi amacli 4 cift besliyorum.

Ibrahim Aka beye sorum olacakti.

Bu bst kafesleri henüz yeni kesfettim. Benim eski kafesim demissiniz. Üsteki tel kafes mi yoksa 4 katli bst kafesimi kast ettiniz? ayni modelden bende alip almanyaya götürmek istiyorum.
CYS50 Model sanirim.

Kaca aldiginiz sorabilirmiyim? Fiyatlar sabit mi? islem nasil oluyor? Ürün Istanbulda. Kargo extrami?

Yavru verimi nasil bu kafeste? Kuslar plastik yuvayi benimsiyormu? Birde pvc lerde bitlenme /parazitin cok oldugunu okudum. Bu nekadar dogru? Birde tava üstüne izgara yapiyorlar, bunun avantaji nedir?

Merhaba arkadaslar,

Aranizda yeniyim. Almanyadan yaziyorum. Hobi amacli 4 cift besliyorum.

Ibrahim Aka beye sorum olacakti.

Bu bst kafesleri henüz yeni kesfettim. Benim eski kafesim demissiniz. Üsteki tel kafes mi yoksa 4 katli bst kafesimi kast ettiniz? ayni modelden bende alip almanyaya götürmek istiyorum.

CYS50 Model sanirim.

Kaca aldiginiz sorabilirmiyim? Fiyatlar sabit mi? islem nasil oluyor? Ürün Istanbulda. Kargo extrami?

Yavru verimi nasil bu kafeste? Kuslar plastik yuvayi benimsiyormu? Birde pvc lerde bitlenme /parazitin cok oldugunu okudum. Bu nekadar dogru? Birde tava üstüne izgara yapiyorlar, bunun avantaji nedir?

Tek gözlü dört katlı olan eski kafesimdi şimdi çift gözlü dört katlı altı dolap olan kafesi kullanıyorum memnunum. Yavru aldım bu kafeste. Alt ızgarasıda var ama kullanmıyorum. Tabanda mısır granülü kullandım koku falan yapmadı şimdi taban kumunu deniyorum. Ben bu çift gözlü kafese tüm malzemeleriyle 680 TL ödedim ptt kargoyla istanbuldan dört kutu olarak geldi kargo ücreti 60 TL ödedim. Bst kafes Cengiz Abiyi bi arayın isterseniz
+90 (506) 266 00 00

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri