petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu acemiler beni çok güldürüyo :) :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

arkadaşlar yavruyken aldığım erkeğim 7 aylık oldu ona bi eş dişi aldım kızışmış 10 gün oldu dişiyi alalı çok iyi anlaştılar sürekli kuslamar kaşımalar falan bugün işten geldim biraz izledim onları çiftleşmeye çalışıyorlar erkek çıkıyor üstüne ama 2 side tünekten düşüyorlar güldürdüler beni bu bi 5 6 kere tekrarlandı :D

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    aynı komedi bende de var

3. mehmet fidann

hocam çok komik ya ikiside tünekten düşüyo hemen tüneğe çıkıyorlar dişi kaldırıyo kuyrugu erkek gene cıkıyor üzerine gene aynı lap ikiside aşşağıda ama usanmadan çiftleşmeye çalışıyorlar :D

4. Akın Yılmaz

Aynı durumda benim kuşlarda da var. Tünekten düşüyorlar. Bu sefer erkek dişiyi kafesin altında kovalıyor. Çifştelelim derken yerde yuvarlanıp duruyorlar. :) :D

5. mehmet fidann

heheh akın bey valla çok güldüm ya yerde yuvarlanıyorlar demek sizin ki dahada bi komik :D

6. Akın Yılmaz

#6 Akın Yılmaz, 17 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2014
  7. mehmet fidann

hocam benim dişi ustada erkeğin ilk çiftleşmesi oldugu için acemilik çekiyo beceremiyor daha ama öğrenecektir düşe kalka :D :D

8. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    tünekleri çıkarın kafes tabanında çiftleşirler belki şşuan pek yazamamıyom kuşum klavyede rahatsız ediyor :)

9. mehmet fidann

yok hocam çıkardıgım zaman sürekli telde asılı duruyorlar gerek yok dediğim gibi düşe kalka öğrenirler elbet :D ama 10 gün cok kısazaman hemen çiftleşmeleri şaşırttı beni :)

10. Akın Yılmaz

11. mehmet fidann

maşallah çok güzeller :)

12. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Bende de vardı düşe kalka düşe kalka öğrendi maşaAllah şuan Profesyonel gibi takılmaya başladı sektirmiyor bile yeterki ızcık eğilsin zorla çıkıyor üste :))

13. mehmet fidann

valla hocam yapıyor bişiler ama dölleyemiyor o kesin döllemese bile yumurta gelir mi ?

14. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Gelir ama yavru çıkmaz bence benimkiler yumurtlamadı daha kuyrukta düşmedi bekliyoruz..

Sayfayı Paylaş