Karadeniz Pet

bu acemiler beni çok güldürüyo :) :)

• Konbuyu başlatan mehmet fidann
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet fidann

Guest
arkadaşlar yavruyken aldığım erkeğim 7 aylık oldu ona bi eş dişi aldım kızışmış 10 gün oldu dişiyi alalı çok iyi anlaştılar sürekli kuslamar kaşımalar falan bugün işten geldim biraz izledim onları çiftleşmeye çalışıyorlar erkek çıkıyor üstüne ama 2 side tünekten düşüyorlar güldürdüler beni bu bi 5 6 kere tekrarlandı :D

hocam çok komik ya ikiside tünekten düşüyo hemen tüneğe çıkıyorlar dişi kaldırıyo kuyrugu erkek gene cıkıyor üzerine gene aynı lap ikiside aşşağıda ama usanmadan çiftleşmeye çalışıyorlar :D

Aynı durumda benim kuşlarda da var. Tünekten düşüyorlar. Bu sefer erkek dişiyi kafesin altında kovalıyor. Çifştelelim derken yerde yuvarlanıp duruyorlar. :) :D

heheh akın bey valla çok güldüm ya yerde yuvarlanıyorlar demek sizin ki dahada bi komik :D

hocam benim dişi ustada erkeğin ilk çiftleşmesi oldugu için acemilik çekiyo beceremiyor daha ama öğrenecektir düşe kalka :D :D

tünekleri çıkarın kafes tabanında çiftleşirler belki şşuan pek yazamamıyom kuşum klavyede rahatsız ediyor :)

yok hocam çıkardıgım zaman sürekli telde asılı duruyorlar gerek yok dediğim gibi düşe kalka öğrenirler elbet :D ama 10 gün cok kısazaman hemen çiftleşmeleri şaşırttı beni :)

Bende de vardı düşe kalka düşe kalka öğrendi maşaAllah şuan Profesyonel gibi takılmaya başladı sektirmiyor bile yeterki ızcık eğilsin zorla çıkıyor üste :))

Bende de vardı düşe kalka düşe kalka öğrendi maşaAllah şuan Profesyonel gibi takılmaya başladı sektirmiyor bile yeterki ızcık eğilsin zorla çıkıyor üste :))

valla hocam yapıyor bişiler ama dölleyemiyor o kesin döllemese bile yumurta gelir mi ?

Gelir ama yavru çıkmaz bence benimkiler yumurtlamadı daha kuyrukta düşmedi bekliyoruz..

Geri