petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu akşam yaptığım mama tarifi

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve BARLAS tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Bir çay bardağı hazır mama (Delinature), Yarım çay bardağı Ülker herobaby 8 tahıllı, bir adet haşlanmış yumurta, 2 adet orta boy soyulmuş havuç, bir adet orta boy haşlanmış yumurta, yarım çay bardağı kadar da yem.

Tupperware Süper Şef Elektriksiz Rondo GittiGidiyor'da 143037117

Linkteki ürünü şiddetle tavsiye ederim. Rendeden daha iyi ve elektriksiz.

Bu rondo ile herşeyi kıydım. Mamayı, yemi ve herobaby'i ilave ederek karıştırdım. Bu sefer yumurtanın kabuklarını atmadım. Mamanın içinde kıyılmış vaziyette. Vitamini de ilave edip karıştırdıktan sonra mama kabı ile sundum. Keramet pancarda mı bilmiyorum. İlk defa bir kuşum mama yedi.

2. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Tarifiniz için teşekkürler. Ancak mamalarınızda bebe bisküvisi, herobaby gibi katkıları katmazsanız daha iyi olur. Bu katkılar süt içerdiğinden, muhabbet kuşlarında da sütü sindirecek enzim olmadığından kuşlara zarar veriyor.

3. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    İçeriğinde süt ve süt katkıları yok bu ürünün. Ancak aynı firmanın 8 tahıllı sütlü ürünü de var.

4. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Bildiğim kadarıyla Hero Baby'nin hepsinde var süt, ama tabii siz daha iyi bilirsiniz, emin değilim. Yine de bir kontrol etmenizi tavsiye ederim :)

Sayfayı Paylaş