petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu aletten anlayan yabda kullanan varmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes YLKSN tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar elime böyle bir sistem geçti, kuşlar için akşam olunca lamba yavaş yavaş sönüyor gün batımı gibi kuşlarda akşam oldu sanıyor, zaten akşam,olunca devreye girecekte bu mereti çözemedim :):). Varsa anlayan bir el atsın sevabına :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Demek ki neymiş kullanan yokmuş, iş başa düştü :):)

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    biraz kurcala abi bulursun sen :)

3. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    helal olsun sen bu işi çözdün kardes Hayırlı olsun

4. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0
    Deneme yanilma yanilmayla anlasilir ancak.alman mali sanirim. Ingilizce olsa yardimci olurdum. Google amcada klavuz vardir mutlaka. Translate ile kaba taslak anlasilabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Alet guzel sağlam bir şey ama çözemedim gece kesin çözerim, :):) eyvallah kardeşim, parayla arasam bulamazdım böyle aleti ama Boğaziçi elektrik sağ olsun :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Google amcada kifayetsiz kaldi ben Almanca yazıyorum. Bana bir küfür etmediği kaldı şunu mu aradın bunu mu aradım, sanki kahveciye sarı çizmeli Mehmet ağa sorduk, :):)

6. sertaylan

sertaylan New Member

Beğenileri:
    0
    http://www.wallner-versand.at/aid-107-Teleca-Automatic-Dimmer-ADZ-L.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

Bununla ayni sanirim sari ampul ya da led kullanman gerekiyor.tasarruflu lambalarin dimmer ozelligi yok bildigim kadariyla.en ustteki saat ayari.altta soldaki dimmer yani karartma ama digerini anlamadim

7. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    diğeri loşluk olabilir mi ?

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Aynen dediğin gibi, dijital olarak çok kullandım ama bu farklı bir şey, offf, bakalım bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

:S:S:S:S güncel kalsın konu bilen biri çıkar inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Bulamadım arkadaş anlamadım gitti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Haydaaaa yok mu arkadaş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

Güncel soru

9. gecemavisi

benim işyerinde var zaman ayarlı piriz içdeki ok işareti saati kenardaki dakikayı gösterir
    onları cevirip ayarlaman lazım yapamazsan bir elektirikciye göster

10. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Onlardan normalde kullanıyorum bu biraz daha farklı , ne yapsam olmuyor

Sayfayı Paylaş