petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu Avizede Ne Var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

2. Tevfik AKTUNÇ

Konsey toplanmış orada toplantı yapıyorlar :D

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    aaaaa oda ne avize çiçek açmışşşşşş

4. Mana

Mana Guest

toplanti yerlerini yirim onlarin :) ne varsa artik seviyor kuslar avizeleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

aynen oyle :) avizemiz ciceklendi kuslar gelince hehe

5. Akif GÜZEN

Yüksek ve hakim tepe olarak görüyor olabilirler. Malum kendilerini daha güvende hissederler. :D

Görüntü süper..:D

6. Buğra

Buğra Guest

gri olanda bayaa ufak duruyo aralarında :D :D

tekrar maşallah :)

7. Mana

Mana Guest

evet ondan olsa gerek :) zaten kafeste de en yuksek durabilecekleri neresi varsa oraya cikiyorlar ust uste itis kakis bir de :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

cunku o asil bir ingiliz :)

8. Duranettin ERAYDIN

9. kartall82

kartall82 Guest

maşallah güzel kardeşim böyle şeyler paylaşmayın lütfen içim içimi yiyor kusumda yeni oldu:(:(:(

sonunda bana tasi taragi toplatacaksiniz valla gidicem kendi evime teras katin her seyi de yeni bitti doldurucam koca odayi susleyicem aticam içine her cinsten 5 er cift gorceksiniz sonra tabi bunun için birde hanımla kavga evresi var onuda siz düşünün artık ;););)

#9 kartall82, 2 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Aralık 2013
  10. Mana

Mana Guest

sabahtan aksama dek oyun oyun oyun zipirlar bagirmadan oyunda oynamiyorlar devlet meselesi tartisir gibi konseyimiz kavga da yapiyor opusup barisiyorlar da :D napmali bu zipirlari bilmem ki :D

11. cexsa1

cexsa1 Guest

:) çok güzeller

12. Mana

Mana Guest

tesekkurler ve de cok yaramazlar :)

13. jany

jany Guest

Toplantı var hocamm...

14. Mana

Mana Guest

her gun toplanti yapiyorlar sabah uyanip aksam yatana dek :D ne zaman bitecek bilmem hehe

15. Ali Eren HAYRAN

16. Mana

Mana Guest

darisi sana olsun da anla bakalim nasilmis :p

17. Ali Eren HAYRAN

Hahaha olsada nereye koarlarsa konsunlar
    :D :D

18. Buğra

Buğra Guest

:eek:salınca her yere pisliyor benimki bu kadar kuşu salınca kim bilir noluyordur :D

19. Mana

Mana Guest

Olur inşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

Pisliyorlar da öyle aşırı değil genelde kafes üstünde oynuyorlar zaten o da kafesin içine düşüyor zaten.temizleyen ben olunca sıkıntı yok :) günlük ben izin veriyorum cıkmalarına ben de temizliyorum sorun kalmıyor :)

20. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    uuuu toplantı var caaaaaak caaaaaaak diye bağırıyorlarsa kesin gerginlik vardır :p

Sayfayı Paylaş