Karadeniz Pet

Bu Avizede Ne Var?

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
v3769.jpg

Konsey toplanmış orada toplantı yapıyorlar :D

Yüksek ve hakim tepe olarak görüyor olabilirler. Malum kendilerini daha güvende hissederler. :D

Görüntü süper..:D

gri olanda bayaa ufak duruyo aralarında :D :D

tekrar maşallah :)

Yüksek ve hakim tepe olarak görüyor olabilirler. Malum kendilerini daha güvende hissederler. :D

Görüntü süper..:D

evet ondan olsa gerek :) zaten kafeste de en yuksek durabilecekleri neresi varsa oraya cikiyorlar ust uste itis kakis bir de :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

gri olanda bayaa ufak duruyo aralarında :D :D

tekrar maşallah :)

cunku o asil bir ingiliz :)

maşallah güzel kardeşim böyle şeyler paylaşmayın lütfen içim içimi yiyor kusumda yeni oldu:(:(:(

sonunda bana tasi taragi toplatacaksiniz valla gidicem kendi evime teras katin her seyi de yeni bitti doldurucam koca odayi susleyicem aticam içine her cinsten 5 er cift gorceksiniz sonra tabi bunun için birde hanımla kavga evresi var onuda siz düşünün artık ;););)

Moderatör tarafında düzenlendi:
:eek:salınca her yere pisliyor benimki bu kadar kuşu salınca kim bilir noluyordur :D

Hahaha olsada nereye koarlarsa konsunlar
:D :D

Olur inşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

:eek:salınca her yere pisliyor benimki bu kadar kuşu salınca kim bilir noluyordur :D

Pisliyorlar da öyle aşırı değil genelde kafes üstünde oynuyorlar zaten o da kafesin içine düşüyor zaten.temizleyen ben olunca sıkıntı yok :) günlük ben izin veriyorum cıkmalarına ben de temizliyorum sorun kalmıyor :)

uuuu toplantı var caaaaaak caaaaaaak diye bağırıyorlarsa kesin gerginlik vardır :p