petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu ayak nasil düzelir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ertan81 tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ertan81

Ertan81 Guest

Aldigimdan beri kus böyle ayaklari ucamiyor hemen düsüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

Cvp verecek kimse sokmu koca sitede ???

2. Ceren Çağlayan

Merhaba. Kusunuzda rachitis hastaligi var.

LINK: https://www.google.at/search?q=Rachitis&safe=off&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Oy_9UoGNGMrChAeRvoCoDg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=667#q=Rachitis+wellensittich&safe=off&tbm=isch

Maalesef tedavisi olmayan bir hastalik. Ne yapmayi dusunuyorsunuz?

3. Ertan81

Ertan81 Guest

Bedavaya vercem

4. Ceren Çağlayan

Bakamayacak misiniz? Istanbuldaysaniz ben alabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Ertan81

Ertan81 Guest

Malesef yurtdisindayim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

Birsey yapamammi ben bu kusa?

6. Ceren Çağlayan

Viyana yakinlarinda misiniz acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

Kusa yapabileceginiz tek sey yasam konforunu saglamak.

7. Ertan81

Ertan81 Guest

Almanyadayim viyana buraya 440km.

8. Ceren Çağlayan

Almanyanin neresi?

9. Ertan81

Ertan81 Guest

Freising, münihe 30km

10. Ceren Çağlayan

Bilemedim orayi simdi. Eger Salzburga yakin bir yerse Salzburgda bir arkadasim var, ben marttan itibaren yeniden viyanada olacagim, o zamana kadar o alabilir kusunuzu, evimde iki tane sakat kus besliyorum. Hazirandan sonra ise kuslarla birlikte Istanbula gidecegiz.

11. Ertan81

Ertan81 Guest

Salzburg 180 km buraya

12. Ceren Çağlayan

Varmis baya. Kusu kime vereceginizi biliyor musunuz? Ortada bulusma imkani var mi acaba? Ben martta avusturya'da olacagim. München'de bulusulabilir.

13. Ertan81

Ertan81 Guest

Benim ehliyetim yok, zaten münih burasi 30 km. Cumartesi günü biri gelicek almaya o almassa tekrar kontaga gecebiliriz. Bir tanede bi gözü kör olan muhabbet kusum var ikisi bir vermeyi düsünüyorum.

14. Ceren Çağlayan

Umarim alacak kisi iyi bakar kusunuza. Benim de orada arabam yok, trenle gelmeyi dusunuyordum. Münchenden sonrasini bilmedigim icin orayi soyledim. Bana ozel mesajla haber verin lutfen. Iyi aksamlar

Sayfayı Paylaş