Karadeniz Pet

Bu bebek hakkında yorumlarınız nedir ??

• Konbuyu başlatan Mithat ÜNALOĞLU
  • Başlangıç tarihi
M

Mithat ÜNALOĞLU

Guest
sevgili dostlarım bu fıstık hakkında yorumlarınızı almak istedim... evimize henüz geldi sizlerle paylaşmak durumunu yaşını cinsiyetini düşüncelerinizi öğrenmek istedim .. allah dostlarınıza ve size uzun ömür versin nazardan esirgesin ....

2YjLa0.jpg

5oYPaq.jpg

pmEy5L.jpg

PYQ8GN.jpg

3 aylık civarı yerli dişi maşallah güle güle besleyin:)

Maşallah çok güzel tüyü kadar ömrü olur inşallah ışık yanıltmıyorsa 4-5 aylık dişi gibi geldi bana

maşallah çok güzel bir yavru sağlıklı ömürler dilerim.

3-4 aylık, yerli ve dişi gibi duruyor. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah.

sevgili dostlar iyi dilekleriniz görüşleriniz için saolun varolun ...

4-5 aylık gibi geldi bana ve dişi maşallah

3 aylık civarı, yerli ve dişi.
Maşallah, gule gule besleyin.

az önce kızım hiç tereddütsüz eşimin elinde saatlerce durdu dışarı çıktı uçtu kafesi buldu bizde inanamadık işin gerçeği bu kadar hızlı alışmasına ...hiç ortamı yadırgamıyor ... elimizi kafese koyup sadece konuştuk bir iki tellere sıçradı sonra geldi elimize ... allah hepsini nazardan esirgesin ...

az önce kızım hiç tereddütsüz eşimin elinde saatlerce durdu dışarı çıktı uçtu kafesi buldu bizde inanamadık işin gerçeği bu kadar hızlı alışmasına ...hiç ortamı yadırgamıyor ... elimizi kafese koyup sadece konuştuk bir iki tellere sıçradı sonra geldi elimize ... allah hepsini nazardan esirgesin ...

Masallah kusunuza abi, cok tatli... Nazarlara gelmesin insallah. Disiler alisti mi da kolay vazgecmiyor galiba. Benim disi yetiskin, evdekilere cok aliskin. Yanina erkek aldim, gozu hala bende :) illa benle oynayacak... Kusunuzla saglikli huzurlu gunler

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim hakan kardeşim allah senin kuşlarınada uzun ömür bol yavru versin

2 3 aylık yerli dişi maşallah Güle güle besleyin

sağol yusuf kardeşim allah hepsine uzun ömür versin nazardan esirgesin

Geri