petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu bir yumurtlama belirtisi midir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve beyza sen tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle herkese merhabalar, forumda yeniyim. mubiş konusunda da yeniyim.:) dişi muhabbet kuşuma birkaç hafta önce bir eş aldım iyi anlaştılar. 1 hafta önce yuvalık taktım dişi kuşum hemen benimsedi sık sık yuvaya girip çıkıyor içinde oturuyor. çiftleşme oldumu görmedim ama birkaç gündür kuşumun popo tüyleri seyrelmiş gibi geldi bana, yani eskiden poposu gözükmezdi şimdi gözüküyor. bir de kakasını çok büyük yapmaya başladı sanırım yuvayı pisletmemek için tutuyormuş bunu da bu forumda öğrenmiştim. acaba bunlar yumurtlama belirtisi midir?

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Evet bunlar yumurtlama belirtileri. İlaveten kuyruğu aşağı doğru düştü mü? hareketleri ağırlaştı mı?

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    dedinize gmre yumurta var amam en iyisi foto yolamak

4. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]foto eklemeyi başarabilirsem :) kuyruğu düşmedi, eskisinden de daha hareketli gibi bana karşı ilgisi de arttı omuzumdan inmiyor biraz oyuncu bi kuş anneliğe hazır değildi henüz sanırım :confused:

#4 beyza sen, 22 Ocak 2015
    Son düzenleme: 22 Ocak 2015
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    O zaman biraz daha sabır. Yakında inşallah yumurtaları da olur.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yumurtlama belirtileri