Karadeniz Pet

Bu Çift Sizce Uyumlu Mu?

• Konbuyu başlatan babayorgun
  • Başlangıç tarihi
B

babayorgun

Guest
iyi akşamlar.
Önce dişi erkek diye aldık. dişi olduğunu fark ettiğimizde yanına arkadaş almayacaktık. Fakat bizi ısırmaya başlayınca bir erkek kuş aldık.kısa süre sonra uyum sağladılar ama dişiyi önce aldığımız için yuvayı benimsedi.erkeği ara sıra huzursuz ediyor.aralarında önemli yakınlaşmalar oluyor arada da kavga ediyorlar.erkek acaba yaş olarak ufak olabilir mi. yaşlarını tam olarak bilemiyoruz.erkek dişinin ilgisine karşılık veremiyor.acaba yaş olarak ufak olabilir mi.acaba ne zaman yumurta alabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bana yakın gibi geldiler gözlerden ancak kafa bunu söylemiyor ve cere de beni destekliyor galiba yaşları birbirine yakın

Erkeğin biraz daha zamanı var sanırım. Tam kızıştığında mavi olan gagası lacivert denebilecek kadar bir koyuluğa sahip oluyor. Her ikisi de çok güzeller maaşallah.

Son düzenleme:
erkek kuşunuz 6 - 8 aylık koyu irise sahip

Biraz daha bekleyin 3 ay kadar

Son düzenleme:
Banada yaşları uyumlu geldi dişide kızışmış ikiside saglikli guzel kuş maşşalah

bana yakın gibi geldiler gözlerden ancak kafa bunu söylemiyor ve cere de beni destekliyor galiba yaşları birbirine yakın

dişinin gagası kahverengi oldu.sanırsam çiftleşmek istiyor.ama erkek olumlu cevap vermiyor gibi geliyor.dişi yumurtlama yerine geçiyor.oradan erkeğin yanına gidip ona yakınlaşıp tekrar yumurtlama yerine geçiyor. erkek tüm bu tepkilere duyarsız kalıyor.dişinin yumurtlamasına acaba daha var mı

cevaplar için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri