Karadeniz Pet

bu çiftane 25 tl

Okan Şenol

Onursal Üye
merhaba aşağıdaki çiftane 25 tl sizce nasıl amatör olarak
b101.jpg

bu üründe 25 tl hangisini alsam acaba.ayaklı olana tül koyabilirmiyim
b191.jpg

izmir yiğit kafes satıyor 13 tl de kargosu var değermi acaba.firma sahibi beğenmezsen geri gönder diyor herlade malına güveniyor

sevtap hanım siteye bakarsanız çiftane tülü var demiş.bende acaba sipariş versemmi diye.düşünüyorum

Aaaaa çok iyiymiş ya. Bir incelemek gerek siteyi. Olmadı 2. çifthanemi oradan alırım.

Bende aynı kafesden kullanıyorum 1. resimdeki altı ızgaralı olanı tavsiye ederim kargoyla beraber 39 TL ödedim izmir bornovada sanırım yerleri

Ayaklı, tavalı olanı daha kullanışlı. Kafesi yerinden oynatmadan tavayı çekip altını temizleye biliyorsun. Tül, parça tül alınıp kendiniz yapacak ya da ölçülerini verip terziye, tül kenarlarına lastik çektireceksiniz. Kafes güzel ve ucuz artısı çok kullanışlı. Kuşlar çok rahat ediyor resmen içinde uçuyorlar. Yarın bir gün yuvalık takıldığında üretim için, yuvadan atlayan yavrular için ideal çifthane kafes. Ben de kullanıyorum.
İyi akşamlar

arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.ben bu konuda yeni olduğumdan işi bilen insanların verdiği cevaplar benim için çok kıymetli.dalavere yapan petshop sahiplerinden bıktım hiç birinin sözüne güvenim yok

İkiside gayet uygun ve güzel kafes..