petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu çiftimle nasıl olacak?

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve nihal_goksu tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    fotosunu videosunu koyacağım kuşlarda sağlık açısından bilinen bir problem yok gibi.erkeğin bir kanadının paytak uçması ve ağır abi olması dışında her şey normal gibi.eş olduklarına eminim.fakat mantık evliliği gibi.aspurlu nijerli kanarya yemi aldım.hala tık yok.hatta benim 4 aylık konuşmayı beceremeyen erkek kuşumla 2.5 aylık dişi kuşum muhhabbette onları sollar ama ufak geliyorlar icraat için.napsam bilemedim.her şeye kıl olan bi çift mi çözemedim.yer değişikliğini mi yadırgadı,yoksa çok mu yaşlandılar?foto- video ile daha iyi görür herkes.ama anlamıyorum eksik nedir.alalı 1-2 ay oldu.ilk çiftimin dişisi yavrudan büyüttüğüm için daha muhabbetlilerdi.bu çiftim sadece çift olmaları için üretilmiş.benim eksiğim nedir acaba.yuvalık taktım hadi bu kadar sürede yuvalığa ilgi olmaması olabilir de ,aralarındaki muhabbet neden eksik anlam veremedim?erkek-dişi kızgınlar cerelerinden belli.mavili beyazlı gri kanat ikisi de.:confused::confused::confused:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Birbirlerinden hoşlanmadılar belki.
    Kuşları 3-4 hafta kadar ayırıp sonra yeniden eşe atmayı deneyin.

3. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
    ayrı tutmak derken komşu kafeslerde mi yoksa bir birlerini mi hiç görmesinler de özlesinler mi?hangisi?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Aynı odada durmalarında sorun yok. Kafesler yakın olmasın ya da arada paravan olsun.

5. nihal_goksu

Beğenileri:
    53
    hım aklımda bir fikir var paravan konusunda teşekkür ederim cevaplarınız için.

6. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Kaşima partileri yem kusma gaga tokusturma vs. Gibi hareketleri yoksa 2 kafesi birbirine bakacak sekilde ayri ayri kafeslere koyun 1 2 hafta bekleyin

7. nihal_goksu

Beğenileri:
    53

Sayfayı Paylaş