Karadeniz Pet

Bu çiftten ilk yumurtamız geldi

Aynen öyle çok az az çaktırmadan at eğer günlük kontrol ediyorsan

Bi tutam atsam farkedipte yumurtaları kırmasın stres yapıp

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

0e89112fa89e3740c6ddd5514a9a30e4.jpg

2.yumurta gelmiş..
1 tutamda talaş attık bakalm nolcek :)

Hayırlı olsun bereketli üretimler.

Evt ilk kuluçkaları..
Sizinde hayırlısı olsn inşallah..çiftleşirken gördnz mü hiç çiftinizi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

Sağolun :)

Görmedim işte sıkıntı orda. İlk ikisi boş olsa da diğerleri en azından biri dolu olsa yeter bana :)

Görmedim işte sıkıntı orda. İlk ikisi boş olsa da diğerleri en azından biri dolu olsa yeter bana :)

Anladm..al bendende o kadar..gerçi ben çok bakamıyorm evde kuşlar malüm biz sabah çıkıp akşam geliyorz belki görmeden çiftleşmiş yada çiftleşiyor olabilirler..inşallah sizinde öyledir..

erkegin aynısından bendende var :D
maşallahh

Anladm..al bendende o kadar..gerçi ben çok bakamıyorm evde kuşlar malüm biz sabah çıkıp akşam geliyorz belki görmeden çiftleşmiş yada çiftleşiyor olabilirler..inşallah sizinde öyledir..

İnşallah öyledirler. KEndime sevimli ton ton bi yavru çok istiyorum dişi erkek farketmez dişiler daha cana yakın oluyor erkekler fazla oyuncu :D

hayırlı olsun maşallah

Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:14 -->-> Daha önceki mesaj 09:12 --

erkegin aynısından bendende var :D

maşallahh

Erkek çok delikanlı maşallah dişiyi hiç yalnız bırakmıyor,yuvaya dahi girip çıkıyor..bilmiyorum sizdekide öyle mi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:15 -->-> Daha önceki mesaj 09:14 --

İnşallah öyledirler. KEndime sevimli ton ton bi yavru çok istiyorum dişi erkek farketmez dişiler daha cana yakın oluyor erkekler fazla oyuncu :D

Eğitmek için erkekler ideal,inşallh bizde yavru istiyoruz bakalm..kardeşlerini bekliyenlerde çok hediye vereceğimiz yerler.. :)

Eğitmek için erkekler ideal,inşallh bizde yavru istiyoruz bakalm..kardeşlerini bekliyenlerde çok hediye vereceğimiz yerler.. :)

Benden de hediye yavru isteyen çok hakikaten artık sıralarını beklesinler ben bir tane alayımda. Eğitim konusuna gelince doğuştan huysuz bir yavru olmazsa ele ve insana alışmasında hiç bir sıkıntı olmaz zaten insan içinde büyüyeceği için dişinin tek kötü tarafı konuşmaz konuşsada çok uğraşmak gerekiyor çabuk unutuyor daha önce dişi kuş konuşturmuştum biraz ilgilenmedim hemen unuttu.

Benden de hediye yavru isteyen çok hakikaten artık sıralarını beklesinler ben bir tane alayımda. Eğitim konusuna gelince doğuştan huysuz bir yavru olmazsa ele ve insana alışmasında hiç bir sıkıntı olmaz zaten insan içinde büyüyeceği için dişinin tek kötü tarafı konuşmaz konuşsada çok uğraşmak gerekiyor çabuk unutuyor daha önce dişi kuş konuşturmuştum biraz ilgilenmedim hemen unuttu.

Bravo valla,dişi muhabbeti konuşturabilmek bile başarı..bizde erkekler şakır şakır konuşurdu..dişi ise sadece ıslık :))

Çok ilgi istiyor en çok da ben ilgilendiğim için hep benimle birlikteydi sürekli konuşur ederdim 2 hafta ilgilenemedim bi cici kuş diyo du onu da unuttu 2 haftada ama herşey ilgi ve sevgi meselesi :)

1ab60067f3f3d9e276a80b03bdf874d7.jpg

3.yumurtamızda gelmiş bgn maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Bakalm kaç yumurta göreceğiz :)

Maşallah hayırlısı olsun, benimkide 6 lamış bakalım nolcak bekle bekle dur :D

Yok yapmıyor 6 da kaldı yeter zaten kuş zayıfladı :D hayırlısı ile bir iki tane yavru alsam ne güzel olur. İnşallah sizin de en az bir ikisi dolu çıkar.

İnşallah inşallah..bilmukabele..siz o zaman 4-5 gün snra ymrtalara bir doluluk kontrolü yaparsınız artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

4.yumurtada gelmiş maşallah

Masallah, gozunuz aydin. Benim disi 3'te birakti. Bakalim ben de heyecanla bekliyorum. Bereketli uretimler :)

Hepinizin adına çok sevindim sağlıklı yavrular

Geri