Karadeniz Pet

Bu Da Benim Afacan

yılmaz20

Yeni Üye
Bu da benim eskiden elimi çok fena ısıran afacan elden gitmiyor artık sürekli üstümde Allah nazarlarlarda saklasın.Bir maşallahı çok görmeyin :)

[YOUTUBE]/watch?v=Dyh6xd6lI5c&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Çok fena kerata maşallah :)

Maşallah.
Allah cc nazardan saklasın.
Ömrü uzun olsun İnşallah.

Veteriner anlamıyormuş demek muhabbet kuşundan.. :)

İşin ilginci bu güne kadar gagasının üstü maviydi o yüzden hep oğlum diye sevdim bugün beyaz olmuş oğlum diye sevdim bugüne kadar kimlik bunalımına girecek:)) ama dişi erkek fark etmez sağlıklı olsun yeter :)

Masallah, pamuk gibi bir disi... Yavrularini da alirsiniz insallah

Masallah, pamuk gibi bir disi... Yavrularini da alirsiniz insallah

Valla hiç erkek alasım yok yanına çünkü bakamayacağımı biliyorum o yüzden bakamayacağım birşeyin sorumluluğunu almak istemiyorum açıkcası :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

resim nerede ben goremiyorumda[/QUOTEResim değil video atmıştım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

resim nerede ben goremiyorumda

Resim değil video attım hocam

Valla hiç erkek alasım yok yanına çünkü bakamayacağımı biliyorum o yüzden bakamayacağım birşeyin sorumluluğunu almak istemiyorum açıkcası :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

resim nerede ben goremiyorumda[/QUOTEResim değil video atmıştım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Resim değil video attım hocam

onuda goremedim

Geri