Karadeniz Pet

Bu da benim güzel oğlumm

• Konbuyu başlatan SuleCetin
  • Başlangıç tarihi
S

SuleCetin

Guest
Bu ilk aldığımızda daha çok küçükken;

Bu ilk dışarı saldığımızda, kafesin üstünde korkarken,

Alıştıktan sonrası,

Biraz zayıf çünkü sürekli hareket halinde, bir kere bile durmuyor :D

Güzel kuş bendede var bu kuş renginde 2 aylık falan daha önce fotoğrafını eklemiştim. Akşam yine ekleyeceğim

maaşallah çok güzelmiş nazar değmesin :)

Güzel kuş ele kola geliyor mu :)

maşallah güzel kuş. sıcak günlerde fazla dısarı salmayın.

Masallah cok güzel daha çok fotograf video falan bekliyoruz :)

Maşallah çok tatlı

maşallah güzel kuş. sıcak günlerde fazla dısarı salmayın.

neden salmayalım ben sıcak diye daha çok salıyordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Masallah cok güzel daha çok fotograf video falan bekliyoruz :)

bakalım inşallah :) , teşekkür bu arada :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

Maşallah çok tatlı

çok sağol :)

neden salmayalım ben sıcak diye daha çok salıyordum

kuşu salınca uçuyor daha sıcak oluyor dışarı salarsanız da bir tabağa ılık su koyun hem banyo eder hemde içer. Şahsen ben öyle yapıyorum günde sadece yarım saat salıyorum sıcak günlerde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşu salınca uçuyor daha sıcak oluyor dışarı salarsanız da bir tabağa ılık su koyun hem banyo eder hemde içer. Şahsen ben öyle yapıyorum günde sadece yarım saat salıyorum sıcak günlerde.

a anladım, çok sağol, ama sen yine bir yarım saat çıkarıyorsun biz bir çıkardık mı dışarı saatlerce girmiyor, girmemek için çıldırıyor yakalayamıyorum da, çk şımarıyor dışarıda her yeri karıştırıyor nolacak bilmiyorum :D

a anladım, çok sağol, ama sen yine bir yarım saat çıkarıyorsun biz bir çıkardık mı dışarı saatlerce girmiyor, girmemek için çıldırıyor yakalayamıyorum da, çk şımarıyor dışarıda her yeri karıştırıyor nolacak bilmiyorum :D

kafesınde oyuncak varmı yoksa oyuncak alın ıcınde canı sıkılmaz oynar salıncak veya bı top alın asın.