Karadeniz Pet

Bu da benim tatlı çapkınım :)

Berna Gök

Paylaşımcı Üye
Yeni kuşum çok tatlı.

Son düzenleme:
Dişi bir kuş ama baya oyuncu demekki tüy dökümünde herhalde ama bir şey soruyum dökülen tüylerde kanama varmı uçlarında dikkat et hastalık olabilir.

Dişi bir kuş ama baya oyuncu demekki tüy dökümünde herhalde ama bir şey soruyum dökülen tüylerde kanama varmı uçlarında dikkat et hastalık olabilir.
Tüğ dökme dönemi geçti gayet sağlılı ve kuyruğu koptuğunda kanama olmadı. Şu anda gayet normal bu arada kuşum erkek diye biliyorum. Çünkü burnu mavi renkte. Hem dişi kuşlar bu kadar ilgili olmaz.

çok sevimli :) benim kuşta 1.5 ayken kuyruğunu koparıyordu yarısını söktü kısa bişey kaldı

Hem kur yapıyor. Parmağıma kafa falan atıyor. Ayrıca dişiler bu kadar ilgi vermez.

Hem kur yapıyor. Parmağıma kafa falan atıyor. Ayrıca dişiler bu kadar ilgi vermez.

Dişiler ilgi vermez diye bir kesin sonuç yok ilgilenip güveninin kazanırsanız verir ilgi oda size. Kuru dişi kuşta yapar ve sizin kuşunuz dişi.

Dişiler ilgi vermez diye bir kesin sonuç yok ilgilenip güveninin kazanırsanız verir ilgi oda size. Kuru dişi kuşta yapar ve sizin kuşunuz dişi.

Acaba ne zaman erkek bir kuşa sahip olacağım. Hepsi dişi çıkıyor. Büyüyecek yumurtlayacak ve ilgi milgi bitti. Hep aynısını yaşıyorum. Biraz büyüyünce yanına eş alayım desem ailem karşı çıkıyor. Artık kuşlara ilgim kalmadı. Hep erkek diyorlar ve aynı şeyi yaşıyorum. Durmadan kuş yenilemekte bencilce geliyor.

Geri