petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu da yetenekli bi arkadaş :D

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Kemal ÇETİN tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal ÇETİN

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Rize' de de böyle ayıyı terbiye etmiş biri vardı haberlere çıkmıştı. Lâkin işin arka yüzünü araştırdığımda meğer adam hep dövüyormuş döve döve inlete inlete evcilleşmiş gibi gösteriyormuş.. Anlam veremedim ama inşAllah bu kişi de bu ayıyı sevgiyle yetiştirmiştir.

Bizim Gümüşhane' de de dayımın bostanına karşıki ormanlardan bir ayı dadanmış. En sonunda dayım fırça atınca gitmiş :D ama bir zaman sonra yine geliyormuş tabi :D

Olay da şu:
    Birgün seranın kenarından başını uzatmış, dayım "ula sen hâlâ buradamisin!" diyince ayı gerisin geri dönüp gitmiş :D

3. Kemal ÇETİN

:D bana sevgiyle eğitmiş gibi geldi ama bilmiyorum tabi temennimiz bu yönde...

Sayfayı Paylaş