petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu devirde veteriner olmak varmış..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bugün kuşumu veterinere götürdüm dişimi yağlanma sorunu yüzünden ilaç parasına lafım yok o 20 tl fakat röntgen çektiler sadece 50 tl bu iş nasıl oluyor insan mı soyuyorlar bunlar anlamış değilim sizin ordada fiyatlar bu civarda mı kuşu 25 tl ye almıştım bir röntgeni 50 tl içim yandı resmen zaten öğrenciyim benim için büyük bir para bu sizin oralardaki fiyatlar nasıl arkadaşlar ??

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bende işte bu yüzden veterinerlik okuyacam:) hemde hayvanları seviyorum ...fiyatlar genellikle öyle her tarafta

3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam verdiği ilaç axisol vitamin 30 ml 20 tl istedi internette aynı ilaç 8 tl ye satılıyor resmen kazıklamanında bu kadarı diyorum röntgen nasıl 50 tl olur yahu hiçbirtürlü anlamış değilim vazgeçtim ilacı gidip iade edicem muayene de ettirmeyecem yağlanma sorunu olduğu belliydi zaten hala neyin röntgeni anlamadım 70 tl oraya vereceğime gider kendime ingiliz ırk bi dişi alırım daha iyi

4. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  5. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    haahahahah aynen öyle :D

6. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  7. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    bu yüzyılın gözde meslekleri eskiye dönüş ziraat ve hayvancılık veterinerlik

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynen hocam haklısınız ama tedaviyi iptal ettirecem veremem o parayı cidden adam soyuyolar

Sayfayı Paylaş