Karadeniz Pet

bu dişi bu erkeği götürebilirmi

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
arkadaşlar erkek dişinin 2 katı yani en kötü ihtimalle 2 katına yakın sizce bu dişi bu erkek sırtına çıkınca götürebilirmi

dişi baya bi kucuk duruyo dostum biraz daha buyuk dişi al erkek kuşa yakın olsun...

valla dostum cifleşmesi için dişin kizişmasini ve 8 9 aylık olmasını beklemen lazim...

benim evimdeki hiç bir dişi 6 ayı beklemez yumurtalamak için 5 aylık olunca yumurtalığa girer 5 ay 15 günlük iken ilk yumurta yavruluğa düşer şuanda 6 aylık kuşumun altında yavruları var istersen resmini en detaylı şekilde atarım .

benim evimdeki hiç bir dişi 6 ayı beklemez yumurtalamak için 5 aylık olunca yumurtalığa girer 5 ay 15 günlük iken ilk yumurta yavruluğa düşer şuanda 6 aylık kuşumun altında yavruları var istersen resmini en detaylı şekilde atarım .

Peki abi disinin ceresi beyaz mı oluyo senin 5ayliklarin

Peki abi disinin ceresi beyaz mı oluyo senin 5ayliklarin

bi tanesi vardı tam kopkoyuydu ama şuanda yumurtlayan benim evimdeki yavrumunki beyaz ile kahverengi arasındaydı tam kızışmamışdı şuanda bi tane abiye sattığım yavru var yumurtlama aşamasında onunkide ne kahve rengi nede beyaz

bi tanesi vardı tam kopkoyuydu ama şuanda yumurtlayan benim evimdeki yavrumunki beyaz ile kahverengi arasındaydı tam kızışmamışdı şuanda bi tane abiye sattığım yavru var yumurtlama aşamasında onunkide ne kahve rengi nede beyaz

Tamam abi benim diside 5 aylıkda erkek kızmıs disi daha hazır deil yuvaya girip cikiyo disi

Tamam abi benim diside 5 aylıkda erkek kızmıs disi daha hazır deil yuvaya girip cikiyo disi

her 5 aylık dişi yumurtlayacak diye bişey yok yanlış anlaşılma olmasın benim dişilerim kendi yavrularım ayrıca 4 ay boyun dişilerin salması ayrı erkek kuşlarınki ayrı bi şekilde salmada duruyorlar ve kendi hazırladığım mamalarla bakıyorum .

Geri