petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu dişi bu erkeği götürebilirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER

arkadaşlar erkek dişinin 2 katı yani en kötü ihtimalle 2 katına yakın sizce bu dişi bu erkek sırtına çıkınca götürebilirmi

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dişi baya bi kucuk duruyo dostum biraz daha buyuk dişi al erkek kuşa yakın olsun...

3. Lütfi ÖZER

hocam kuş sıkıntısı var elbistanda onun için mecburum acaba du dişi bu erkeği götürürmü .

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

valla dostum cifleşmesi için dişin kizişmasini ve 8 9 aylık olmasını beklemen lazim...

5. Lütfi ÖZER

benim evimdeki hiç bir dişi 6 ayı beklemez yumurtalamak için 5 aylık olunca yumurtalığa girer 5 ay 15 günlük iken ilk yumurta yavruluğa düşer şuanda 6 aylık kuşumun altında yavruları var istersen resmini en detaylı şekilde atarım .

6. Burak Boyacı

Peki abi disinin ceresi beyaz mı oluyo senin 5ayliklarin

7. Lütfi ÖZER

bi tanesi vardı tam kopkoyuydu ama şuanda yumurtlayan benim evimdeki yavrumunki beyaz ile kahverengi arasındaydı tam kızışmamışdı şuanda bi tane abiye sattığım yavru var yumurtlama aşamasında onunkide ne kahve rengi nede beyaz

8. Burak Boyacı

Tamam abi benim diside 5 aylıkda erkek kızmıs disi daha hazır deil yuvaya girip cikiyo disi

9. Lütfi ÖZER

her 5 aylık dişi yumurtlayacak diye bişey yok yanlış anlaşılma olmasın benim dişilerim kendi yavrularım ayrıca 4 ay boyun dişilerin salması ayrı erkek kuşlarınki ayrı bi şekilde salmada duruyorlar ve kendi hazırladığım mamalarla bakıyorum .

Sayfayı Paylaş