petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu dişi nasıl bir dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan ŞAHİN tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    yakın bir arkadaşım ucuz fiyata bana çift verecek fakat çiftin dişisinin ceresi yarı mavi yarı mor karışımı birşey rengi sarı çok dikkatli bakmadım ama gözleri siyahtı vede yuvaya girip çıkıyordu böyle bi cereye sahip dişi olurmu çifti kaçırmak istemiyorum ama şüpheye düştüm

2. Gokay Akgul

Sen kuşları baktın dişi iyi değil değiştirirsin başka alırısn."bide resim koymayı unutmayalım

3. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar bnde olsa resim koyardımda şuan arkadaşta ama bugün almayı düşünüyorum

4. Gokay Akgul

al usta hayırlısı olsun :) kuşun iyisi kötüsü olmaz. iyi ve güzel bakımı olur :) sen al bi şekilde çözüm buluruz

Sayfayı Paylaş