Karadeniz Pet

Bu dışkılar normal mi ?

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgür+

Guest
arkadaşlar ellerinde kaldığım bir çift kuşum var

önce erkeğin fotoğrafları

B9QDbV.jpg

QgONAr.jpg

XYRNvO.jpg

b47p5n.jpg

dqgD5Q.jpg

arada bir böyle beyaz sıvı bırakıyor

Z1B7jg.jpg

ozWrqQ.jpg

lzGvPB.jpg

suyunda ceren hanımın tavsiyesi ile kullandığım keçiboynuzu tozu var

dişinin fotoğrafları

AYXJnr.jpg

kanadını genelde resimde durduğu gibi aşağıda tutuyor

zEoL3Y.jpg

G1MNB2.jpg

Erkeğin dışkısı dişininkine göre çok daha küçük nerdeyse yarısı kadar

dişinin kakası yeşil ile siyah arasında siyaha çok yakın olan bir renkte

erkeğin ishali vardı ancak genede bu kadar küçük olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Ve megabakteri den şüpheleniyorum.

dişinin dışkısının siyah olması iç kanama olduğunu düşünüyorum

galiba bana erkeğin dışkısı küçük olduğu için dişinin dışkısı büyük gibi geliyor ancak bir çok kuş besledim bu kadar büyük dışkı görmedim .

Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar dişiyi değiştirmeyi düşünüyorum erkeği düzeltemezsem onu da değiştiricem içim acıyarak

Ben anormal bir şey göremedim hatta dişinizde yumurta var gibi duruyor yuvalık takılı mı bu kuşlarda

normale benziyor dışkılr kuş yuvalıkta yumurtada yattığı zaman 2 veya 3 katına kadar çıkabiliyor

Keçiboynuzunu kullanmaya devam edin 5 güne tamamlayın. Dışkı şimdilik normal gibi görünüyor, yarın 3. gün sanırım, tamamen düzelecektir. Rengi sizi korkutmasın, keçiboynuzu nedeniyle rek koyulaşabiliyor. Öneğin kırmızı meyve yediklerinde de bir an kanlı ishal oldu sanırsınız ama 1-2 dışkı o renkte çıkar. Sizin durumunuz ise; gün boyu keçiboynuzu tozu karışımını içtiği için bütün dışkılar bu renkte olacaktır. Önemli olan 5 gün bittikten sonra, temiz su içtiğinde dışkının aynı kıvamı koruyor olması.

Ben anormal bir şey göremedim hatta dişinizde yumurta var gibi duruyor yuvalık takılı mı bu kuşlarda

normale benziyor dışkılr kuş yuvalıkta yumurtada yattığı zaman 2 veya 3 katına kadar çıkabiliyor

yumurta yok eminim kuş 3 aydır bende geldiği günden beri aynı

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/biktim-artik-yardim-edin-28033.html

bu konuda konuşmuştuk bu durumu

Keçiboynuzunu kullanmaya devam edin 5 güne tamamlayın. Dışkı şimdilik normal gibi görünüyor, yarın 3. gün sanırım, tamamen düzelecektir. Rengi sizi korkutmasın, keçiboynuzu nedeniyle rek koyulaşabiliyor. Öneğin kırmızı meyve yediklerinde de bir an kanlı ishal oldu sanırsınız ama 1-2 dışkı o renkte çıkar. Sizin durumunuz ise; gün boyu keçiboynuzu tozu karışımını içtiği için bütün dışkılar bu renkte olacaktır. Önemli olan 5 gün bittikten sonra, temiz su içtiğinde dışkının aynı kıvamı koruyor olması.

teşekkürler megabakteri olabilir diye düşünmüştüm başka kişilerden de yorum almak istiyorum yardımınız için çok teşekkür ederim ceren hanım erkek iyileşirse ve yavru alabilirsem size vericem :D

Geri