petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu dışkılar normal mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgür+ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Özgür+
    Gizli

Özgür+ Guest

arkadaşlar ellerinde kaldığım bir çift kuşum var

önce erkeğin fotoğrafları

arada bir böyle beyaz sıvı bırakıyor

suyunda ceren hanımın tavsiyesi ile kullandığım keçiboynuzu tozu var

dişinin fotoğrafları

kanadını genelde resimde durduğu gibi aşağıda tutuyor

Erkeğin dışkısı dişininkine göre çok daha küçük nerdeyse yarısı kadar

dişinin kakası yeşil ile siyah arasında siyaha çok yakın olan bir renkte

erkeğin ishali vardı ancak genede bu kadar küçük olmaması gerektiğini düşünüyorum.
    Ve megabakteri den şüpheleniyorum.

dişinin dışkısının siyah olması iç kanama olduğunu düşünüyorum

galiba bana erkeğin dışkısı küçük olduğu için dişinin dışkısı büyük gibi geliyor ancak bir çok kuş besledim bu kadar büyük dışkı görmedim .

Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar dişiyi değiştirmeyi düşünüyorum erkeği düzeltemezsem onu da değiştiricem içim acıyarak

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben anormal bir şey göremedim hatta dişinizde yumurta var gibi duruyor yuvalık takılı mı bu kuşlarda

3. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    normale benziyor dışkılr kuş yuvalıkta yumurtada yattığı zaman 2 veya 3 katına kadar çıkabiliyor

4. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Keçiboynuzunu kullanmaya devam edin 5 güne tamamlayın. Dışkı şimdilik normal gibi görünüyor, yarın 3. gün sanırım, tamamen düzelecektir. Rengi sizi korkutmasın, keçiboynuzu nedeniyle rek koyulaşabiliyor. Öneğin kırmızı meyve yediklerinde de bir an kanlı ishal oldu sanırsınız ama 1-2 dışkı o renkte çıkar. Sizin durumunuz ise; gün boyu keçiboynuzu tozu karışımını içtiği için bütün dışkılar bu renkte olacaktır. Önemli olan 5 gün bittikten sonra, temiz su içtiğinde dışkının aynı kıvamı koruyor olması.

5. Özgür+
    Gizli

Özgür+ Guest

yumurta yok eminim kuş 3 aydır bende geldiği günden beri aynı

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/biktim-artik-yardim-edin-28033.html

bu konuda konuşmuştuk bu durumu

teşekkürler megabakteri olabilir diye düşünmüştüm başka kişilerden de yorum almak istiyorum yardımınız için çok teşekkür ederim ceren hanım erkek iyileşirse ve yavru alabilirsem size vericem :D

Sayfayı Paylaş