petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu durus hic hayraalamet degil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

Hemen resim yüklü yorum ne oldu kusuma bi kizisikligi geldi geçti yine biraz çevre rengi değişmiş ama şuanda fatkettom duruşunu DhA beni görünce toparlaniyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

2. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Kızışmış gibi ama daha yakın bir fotoğraf olsa kesin cevap veririz.

3. tarçın ve şaşkın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Çok fazla izin vermio anca bu kadr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

İlk kizisikliga girdigindede yuvalikla çok ilgileniodu kizisikligi geçtikten sonrada hep ilgilendi şimdi yine kahverengiye dönmeye baslamis hala ilgili

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Ses yokmu kimseden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

Kafes düzeni nasil istiyorum resim hmn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Güncellllll

4. Hilal Mutlu

Pek net göremiyorum ama burnu koyulaşmış ise kızışmış demektir kuşlarda. Renk değişimi varsa, kızışmıştır. Elbette 6 aylığı geçmiş olması lazım bir kuşun bu döneme girmesi için.

Bizim erkek hiç çıkmıyor kızışmadan zaten, bir tek tüy dökmede. :D

Kafes üç kuş için fazla küçük değil mi? Neden üç kuş?

5. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Yeşil dişi kızışmış orası kesinde neden 3 kuş aynı kafeste merak ettim.

Sayfayı Paylaş