petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu erkek ölü dişiyi yumurtlatır :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

arkadaşlar yavrudan büyütmüş oldugum erkeğim şuanda 7 aylık 1 hafta önce eşini aldım böle bişi görmedim dişide çok fena kızışmış durumda zaten ama erkek hiç üşenmeden sürekli kur yapıyor hiç yorulmuyor dişiyi maymuna çevirdi kafesin içinde 4 dolandırıyo 2 günde eş oldular zaten kaşımalar kusmalar hiç bitmiyor bu çiftimden yavru alıcam sanırım inşallah :) çiftim nasıl sizce :)

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Maşallahları var inşallah en kısa zamanda yumurtalarını alırsınız

3. mehmet fidann

eyw. ustam saolasın :)

4. Samet Çağlar

dişi bendeki dişi ile aynı 1 yıldır çektiriyor bana 1 tane yavru alamadım inşallah sen alırsın :D

5. Yusuf TATLI

Yusuf TATLI New Member

Beğenileri:
    0
    Bol yavrulu günler... :)

6. mehmet fidann

inş. kardeşim valla baya istekliler kısa sürede çiftleşme olucagını düşünüyorum belkide olmustur ben görmedim ama mükemmel bi çift oldular :D

7. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Yuvalığı tak sen üstad.. :)

8. mehmet fidann

yuvalık takılı usta ama daha ona ilgi yok zamanı var daha dişi geleli 1 hafta oldu ortama yeni yeni ısınıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

arkadaşlar bide erkeğin ırkı nedir yerliye benzemiyor hiç

9. Akın Yılmaz

10. mehmet fidann

Sayfayı Paylaş