petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu erkeklerde is yok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jarhead tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Selamlar değerli dostlar benim 3 erkek 2 dişi kuşum var bir türlü ciiftlesmedikleri için siz değerli hocalarimdan yardım istedim erkekleri ayırıp dişileri salmada beklettim bir ay boyunca sonra birlestirdim ama iki ciftimde ciftlesmedi daha önce bir erkek kuşum küçük olduğu için dişi yatmasina rağmen üstüne cikmiyordu yeni getirdiğim erkek ve o kizgin Dışi ile ayni yaştaki erkekle eslestirdim bir ay hemen hemen dolmak üzere az önce dişi onuda üstüne cikartiyordu yatiyordu ama erkek çıkmadı sorun nedir anlamadım çok Üzgünüm :(

#1 jarhead, 3 Mart 2016
    Son düzenleme: 3 Mart 2016
  2. bingöl

bingöl Member

Beğenileri:
    2
    Bak kardeşim zorla güzellik olmuyor.3 ay olduysa değiştir bekleme.Önümüz bahar bir aydaha bekle olur inşaallah olmadı takım olarak değiştir

Hakan Bingöl Gaziantep

Sayfayı Paylaş