Karadeniz Pet

bu erkekten çektiğim ne benim offf

sadullah dinç

Meraklı Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin benim erkek çiftleşme yaşı geldi dişide dünden hazır erkek kızışmadı diye kızıştırıcı tohum veriyorum erkek hemen kur yapıyor dişide kuyruğunu kaldırıyor erkek hiçbişey yapmıyor dişide kızıp tünekten atıyor dişinin ceri kahverengi olmuş yapmadığım sey kalmadı kimi zaman erkeği alıyorum azsın diye elimi pensiyle oynuyorum ama tık yok kafestede herşeyi var (mürekkep balığı kem. bal krakeri gaga taş zilli oyuncak yuvalık bide suyun içine katılan vitemin) daha ne yapayım?
KlJ2gQ.jpg

eXV7z5.jpg

Ne kadar zamandır bekliyorsnz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sabretmek lazm hocam bnde uzun süredir bekliyorum ve okuduklarım hep bu yönde.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

benimkilerde 3 ay oldu dişide kızıştı ceresi patlıcak nerdeyse . benim erkek dişi yokken peçeteye saldırıyodu videosu var imzada, ama eş aldım ayak atıyo üstüne çıkamıyo :(

abıcım penısıyle oynamak ne ya :D bana kalırsa nıjer tohumu felan degılde dırek kızıstırıcı yemler var onlardan al

Çok fazla rahatsız etmeyin bırakın kendi hallerine.Belki çevresinden çekiniyor olabilir hayvan :D Sessiz sakin bir odada yüksek bir yere koyun sadece yem su değiştirmek için gidin yanlarına.

duvara çivi astım kendi başlarına başka odada ötüşüp duruyorlar arada bir salıyorum okadar

kaçaydır erkek bu şekil çıkmıyor benimkiside öleydi şimdi 2. kuluçkadalar ve erkek cok azgın hemen ayak atıyor dişiye 2 hafta sonra çıkmaya başladıydı

ayırın bır hafta kadar bır bırınden berkı fazdayı olur bn oyle yaptım

bir hafta ayırdım kızıştırıcı tohum verdim ama yinede olmuyor 3 aydan beri dişi kuyruğunu kaldırıyor ayağını bile atmıyor

Kızıştırıcıları çok kullanmayın yağlanma ve tüy dökümü yapar. İlla kızıştırıcı diyorsanız havuç yedirin

havuçda veriyorum yemiyor erkek arada kur yapıyor ama gerisi gelmiyor

Geri