Karadeniz Pet

Bu fiyat olurmu

• Konbuyu başlatan Tunç ÇAĞATAY
  • Başlangıç tarihi
T

Tunç ÇAĞATAY

Guest
Bugun bi petshopa gittim jumbo erkek gordum yavruluk felan takılmış yukarda biraz bayagıda kalıplı boyle sordum abi çiftemi attın diye yumurtaları var dişi içerde yatıyor dedi yavrusu ne kadar olur bize 40 gunluk dedim 120 lira dedi sizce uygunmu annede babada has jumbo kalıbından belli

Bugun bi petshopa gittim jumbo erkek gordum yavruluk felan takılmış yukarda biraz bayagıda kalıplı boyle sordum abi çiftemi attın diye yumurtaları var dişi içerde yatıyor dedi yavrusu ne kadar olur bize 40 gunluk dedim 120 lira dedi sizce uygunmu annede babada has jumbo kalıbından belli
tam ideal fiyatını demiş.
keşke annenin babanın fotosu çekseydin.

Yarın resim atarım soruyum dedım biraz pahalı geldi bana

tolga sen jumbo olduklarından yumurtaların onların olduğundan eminsen hiç kaçırma

gökan bey yukarda arkadaş yavruya 120 tl dediğini yazmış iyi okursan anlarsın

gökhan abi bu arada çifti 120 değil 40 günlük yavru jumbo 120 tl bunu düzeltelim.yağni yavrusu 120 tl

haklısınız ben tam anlamadan yorum yaptım çiftine 120 istediklerini sandım kusura bakmayın, yavru için 120tl pahalı sayılabilir vasıfına göre jumbo yavru fiyatları 80-120 arasındadir sen bence fotoğraflarını çek ona göre al ve 120tl verme.

Bugun foto atıcağım abi bakarsınız Babasına annesine

ankarada benim gezdiğim petshoplarda yavru jumbolar 150 fiyat veriyorlar çok zorlarsan 120 ye düşüyor, jumbo çok iyiyse pazarlık bile yapmıyolar o yüzden bak sağlıklı ve orjinalse al

Geri