petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu fiyat olurmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Bugun bi petshopa gittim jumbo erkek gordum yavruluk felan takılmış yukarda biraz bayagıda kalıplı boyle sordum abi çiftemi attın diye yumurtaları var dişi içerde yatıyor dedi yavrusu ne kadar olur bize 40 gunluk dedim 120 lira dedi sizce uygunmu annede babada has jumbo kalıbından belli

2. Mustafa Demir

Ne çok pahalı ne çok ucuz...

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    tam ideal fiyatını demiş.
    keşke annenin babanın fotosu çekseydin.

4. Tunç ÇAĞATAY

Yarın resim atarım soruyum dedım biraz pahalı geldi bana

5. bicere

bicere Guest

100 liraya anlaşırsan süper olur :)

6. Gökhan YILDIZ

ideal fiyatınımı demiş sen 120 tl ye hazır jumbo çift bul ben 100çift alayım 120tl ye çek satıyorlar jumboların çift fiyatı en az 200tl den başlıyor

7. Gökhan YILDIZ

tolga sen jumbo olduklarından yumurtaların onların olduğundan eminsen hiç kaçırma

8. Tunç ÇAĞATAY

9. Tunç ÇAĞATAY

Abi çok iyiler çiftlerın yarın foto alıyımda aksam atarım yine sizde gorursunuz çok saglam bir erkek vardı

10. murat beynam

gökan bey yukarda arkadaş yavruya 120 tl dediğini yazmış iyi okursan anlarsın

11. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    gökhan abi bu arada çifti 120 değil 40 günlük yavru jumbo 120 tl bunu düzeltelim.yağni yavrusu 120 tl

12. Mesut ÇETİN

Arkadaş yavrusu için 120 tl demiş ama 120 TL'ye de hazır çek çift bulunurmuki acaba.

13. Gökhan YILDIZ

haklısınız ben tam anlamadan yorum yaptım çiftine 120 istediklerini sandım kusura bakmayın, yavru için 120tl pahalı sayılabilir vasıfına göre jumbo yavru fiyatları 80-120 arasındadir sen bence fotoğraflarını çek ona göre al ve 120tl verme.

14. Gökhan YILDIZ

ben geçen haftalarda neredeyse ingiliz iriliğinde olan 1,5 yaşında daha önce yavrusu alınmış çek çiftimi 100tl ye sattım,

15. Tunç ÇAĞATAY

Bugun foto atıcağım abi bakarsınız Babasına annesine

16. hero

hero Guest

ankarada benim gezdiğim petshoplarda yavru jumbolar 150 fiyat veriyorlar çok zorlarsan 120 ye düşüyor, jumbo çok iyiyse pazarlık bile yapmıyolar o yüzden bak sağlıklı ve orjinalse al

17. Mustafa Demir

Bizim burda çekler 35 tl çifti 60 tl jumbo yok...

Sayfayı Paylaş