Karadeniz Pet

Bu Hareketin Anlamı ?

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgür+

Guest
Arkadaşlar kuşumu 2 hafta önce almıştım bu gün yanına eş aldım anlaşıyorlar fakat erkeğin bu kareketini anlamıyorum

diğer kuşun ayağı gözüne falan gelebilir diye korkuyorum.

kuşu 2 hafta eğitmeye çalıştım boynunu kaşırken eğiliyordu bende öyle kaşıyordum. acaba bu durumun sebebi bundan mı ?

ne yapmam gerekir

AYRICA ŞU KONUDA http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/disi-mi-erkek-mi-21958.html DİŞİ Mİ ERKEK Mİ DİYE SORMUŞDUM. PEK NET BİR CEVAP ALDIĞIM SÖYLENEMEZ BU VİDEODA SARI KUŞUN DİŞİ Mİ ERKEK Mİ OLDUĞUNU SÖYLERMİSİNİZ ?

NOT - SARI KUŞ HASTA

[YOUTUBE]jPPB5kfi2HM[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar kuşumu 2 hafta önce almıştım bu gün yanına eş aldım anlaşıyorlar fakat erkeğin bu kareketini anlamıyorum

diğer kuşun ayağı gözüne falan gelebilir diye korkuyorum.

kuşu 2 hafta eğitmeye çalıştım boynunu kaşırken eğiliyordu bende öyle kaşıyordum. acaba bu durumun sebebi bundan mı ?

ne yapmam gerekir

AYRICA ŞU KONUDA http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/disi-mi-erkek-mi-21958.html DİŞİ Mİ ERKEK Mİ DİYE SORMUŞDUM. PEK NET BİR CEVAP ALDIĞIM SÖYLENEMEZ BU VİDEODA SARI KUŞUN DİŞİ Mİ ERKEK Mİ OLDUĞUNU SÖYLERMİSİNİZ ?

[YOUTUBE]jPPB5kfi2HM[/YOUTUBE]

hahaha :)))) Çok tatlı ya sarı olan bu kadar umursamaz bi kuş ilk defa görüyorum ama ikiside dişi dostum ve kaşımak istiyor kafası başka bir şey yok

Son düzenleme:
Bir anlamdan yani aralarindaki bir îlet isim gostergesi oyun oynamak veya sari kus cok sakinse hareketlendirmek gibi ona benzer bisey gibi

hahaha :)))) Çok tatlı ya sarı olan bu kadar umursamaz bi kuş ilk defa görüyorum ama ikiside dişi dostum ve kaşımak istiyor kafası başka bir şey yok

beyaz dişi değil ondan yüzde 9999 eminim :D

Bir anlamdan yani aralarindaki bir îlet isim gostergesi oyun oynamak veya sari kus cok sakinse hareketlendirmek gibi ona benzer bisey gibi

:D sarı kuş hasta arkadaşlar farkedilmemiş demekki videodan :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
YAV şu senin beyaz kuşa hastayım bulursam aynısından alıcam :))

aşırı durgun sarı kuş. yeni geldiği için alışmakta sıkıntı çekiyor galiba. ama ayağını ıssıranada hiç tepki vermemsi ilginç

hasta ve yeni geldi ondan diye düşünüyorum :) 1 inde isal var diğerinde yok ishal ilacı katsam mı sularına ?

Geri