petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu hareketlerin sebebi ne olabilir.Video

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir KECECI tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kanatları ve kuyruğu daha tam oluşmadığı için kafesten çıkarmıyorum eve getireli 5gün oldu son 2 gündür bu hareketi yapıyor videoda fazla hızlı yapmıyor akşam herkez eve gelince başlıyor daha şiddetli yemliği tülü ısırmaya.Acaba uçamadığı için enerjisini bu şekildemi boşaltıyor. Bir yerine bişey yapıcak diye endişeleniyorum.[YOUTUBE]bu hareketi neden yapar - YouTube[/YOUTUBE]

http://www.youtube.com/watch?v=0j-Tgy8lM0Q&feature=youtu.be

2. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    dışarı çıkmak etrafı tanımak istiyor sadece

3. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kanatları ve kuyruğu tam oluşmadığı için uçamıyor o yüzden dışarı çıkarmıyorum çıkarmalımıyım acaba? Konuşuyorum ilgileniyorum aldığım günden beri ama yeterli gelmiyor ona sanırım. :) Kendine zarar vermez dimi?

4. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    kuş sadece etrafını tanımak ve kendini güvende hissetme isteği duyuyor çıkarman da herhangi bir problem çıkacağını sanmıyorum

Sayfayı Paylaş