petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu havada banyo yaptırsam ne olur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar.biri dişi biri erkek 2 kuşum kaşınıyor sürekli.parazit önleyici işe yaramıyor.parazitten değil galiba.bir de tüy dökümleri var.izmirde malum havalar iyi.banyo yaptırsam hasta olurmu acaba

2. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    biraz daha bekle hava durumunda sağanak yağış var ne olur ne olmaz

3. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusum da normalde banyo yaptiginda cok cabuk hasta olur ama bir iki gun once dayanamadim yaptirdim banyo cunku sizin kuslariniz gibi cok kasiniyor tuyleriyle oynuyordu. Iyi ki de yaptirmisim dedim cok rahatladi cunku. Bence ısısının stabil olduğu bi odada, ilik bi suda yaptirabilirsiniz banyo. Ki izmir buraya kadar cok daha sicaktir bence bi sorun olmaz.

Sayfayı Paylaş