petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu hep böyle sürüp gider

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN

Erkek ayağını atar dişi didikler ve yumurta başka bahara kalır yok yaşlanıyorsunuz yani yarın istesenizde olmayacak bizimde hakkımız demi torun torba sevmek:)

[YOUTUBE]-qYMZxc9tdI&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

2. Mustafa ERTAŞ

Maşallah az kalmış sanki :) Yakında torunlar gelir inşallah..

3. Duranettin ERAYDIN

İnşallah ama dişinin bu ikinci kızışması ilkinde istemedi ama erkek hep hazır ve nazır :D

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ben boşuna cadı demiyorum hem nalına hem mıhına yapıyor sıpa ya :Ddiğer garibimde tek kalmış

5. Mustafa ERTAŞ

Bende dişini hazr olmasını bekliyorum.. Hepimiz birseyler bekliyoruz işte :)

6. Duranettin ERAYDIN

Ona da arkadaş almayı düşünüyorum ama ne cins alsam

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Duranettin ustam dişi erkeğe göre küçük kalmış gibi ( yaş olarak ) . Sanki bana göre dişi 4 5 aylık yavru gibi geldi.Tam olarak biliyormusunuz yaşını.

Bilmiyorsanız 2 3 tane önden fotoğrafını çekin inceleyelim.

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bence götürün o seçsin eşini derim ben ırkları bilmiyorum onu bilen arkadaşlara sorarsanız sevinirim :D

9. Emrecan Biçer

Emrecan Biçer New Member

Beğenileri:
    0
  10. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    dişi henüz ufak yani hazır değil o yüzden tepki veriyor.Erkek ise tam tersi ya dişinin hazır olmasını bekliceksiniz yada erkeğin yanına hazır dişi alacaksınız

11. Yasin ZORLU

Maşallah İnşallah en kısa zamanda yavru alısınız Duranettin bey..

Serkan ustam bir de buna benzer durum bende de var bakıp yorumlayabilirmisin? http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...z/video-bu-hareket-ne-anlama-gelir-11632.html

Sayfayı Paylaş