petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu işe yeni başladım yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kakal1933 tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. kakal1933

kakal1933 Guest

Bir çiftim var bu çift daha önce 4 yumurta verdi daha sonra yer değiştirmek zorunda kaldık ve yumurtalara bakmak bir yana yuvalığa girmedi bile son iki aydır yuvalığın yanına yaklaşmıyorlar ama son 1 haftadır girip çıkıyorlar tahminen ne zaman yumurtlamaya başlarlar?

Ayrıca bunlardan başka 4-5 aylık 2 dişi 3 erkek yavru var bunların kafesine yuvalık koymalı mıyım?

Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim Tarsus'tan selamlar ;)

2. Buğlem DEMIRKIR

Tecrübeli değilim ama yardım edeceğim kadar edeceğim bence yavrulara yuvalık koyma ama sen bılrısın .s

3. kakal1933

kakal1933 Guest

Peki ne zaman yuvalık koymalıyım yavrulara?

4. Buğlem DEMIRKIR

8 ay sonra felan bence :D

5. kakal1933

kakal1933 Guest

8 ay mı? yok arkadaş bu kadar beklenir mi ya madem 8 dedin 8 gün sonra koyarım yuvalığı ;)

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yavrulara yuvalık koyma. Eger söyledigin gibi kuslar 5 aylık civarında ise 2 ay sonra yuva takabilirsin

7. ArTemiS

ArTemiS Guest

Büyük ihtimal dişi kuş yuvalığın yerini beğenmemiştir. Eğer yuvalığa girip çıkmaya devam ederse hiç karışmayın. Ama ilgisizliği devam ederse kafesin yönünü veya yerini değiştirin.

Yavruların 8 aylık olmalarını bekleyin.

8. Buğlem DEMIRKIR

İşde bende onu diyoommm eda :D

9. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    En az 6 aylık olmalı yavrular

Sayfayı Paylaş