Karadeniz Pet

bu işte bi terslik var galiba :)

• Konbuyu başlatan erdal beyazıt
  • Başlangıç tarihi
E

erdal beyazıt

Guest
dişi kusum erkegin üstüne cıkıyo tam tersi olması gerekmiyo mu :D

Farklı şekiller deniyorlar herhal :D :) :)

:D :D valla ya ne zaman baksam dişi kosyuo biraz öncede baktım dişi üstüne cıkmıs kafasını kasıyo öpüşüyolar :D

Sakın erkek bildiğin dişi dişi bildiğin erkek çıkmasın :)

Resim varmi kuşlara ait

ekg74v.jpg
[/url][/IMG][/QUOTE]

Kuşlarım bunlar :) Dişi cok azgın cokk :)

Senin dişi varya dostum uçmuş resmen bakışlara baksana :D Aslında forumda bitane peçeteci muhabbet kuşu var onla senin dişiyi bir araya getirmek lazım seri üretime geçmez iseniz bu dedğim 2 kuşla bişe bilmiyorum :)

aynen kardeşim erkegi zorla yavruluga sokmaya calısıyo :D artık bazen şaşırıyorum erkek m idişimi diye :D

Şimdi olurda yavru alırsan bu kuşlardan değerli arkadaşım, yavruların hangi renkte olacagını önceden kestirilebilirmi acaba? şimdi aklıma takıldı :D

Onu Allah bilir kardeş ben bilmem :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

x8D9MQ.jpg
[/url][/IMG] bu örneklerden birisi ama tam yakalayamadım :D

Yangın ayşe:)))

ciftleşmede sorun yasarlarmı acaba :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

Birisi şu dişiye dur desin :D erkegi parcalıyo resmen :)

sanırım onu tarik etmeye çalişiyor dostum. benım dişi kuş ta kum lari dökuyor çifleşmek istiyor sanırım senın kuşta...

ya iki dk yerinde durmuyo öpüyo üstüne cıkıyo erkek kusun tam tersi olması gerekmiyo mu :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:26 --

erkek dişiye göre pasif :D

belki de erkek hazir degil dir ondan öyle bişey yapmiyordur...

erkekde kızıstı ama bilmiyorum ne zaman görsem dişi erkegin üstünde :) dişimi sonradan aldım eve getirirken bile ciftlestiklerini gördm o derecede :D

ozmn bu kadar degillerdi ama bu 2 gündür ne zmn baksam dişi erkegin üstüne cıkmaya calısıyo yavrulugun önunde

Geri