Karadeniz Pet

Bu işte biraz yeniyim lütfen yardım edin

• Konbuyu başlatan wasiyet1
  • Başlangıç tarihi
W

wasiyet1

Guest
Öncelikle selam arkadaslar iyi çalışmalar dilerim hepinize

Konuyu yanlıs yere açtıysam affedin forumdada yeniyim
Bugun yeni bir muhabbet kuşu aldım aldığım yer yavru ve erkek olduğunu söylemisti almadan 1 hafta falan arastırma yaptım kafeste genellikle herkezle ilgilenen parmagı uzattınmı kaçmayan bir kuş aldım duyduğuma göre erkeklerin gaga üstü maviye kacıyormus benmki anlıyamadıgım bir renk sanki mor a kaçıyor hafiften Fotoların Linkleri burda http://p1305.hizliresim.com/19/t/nftdu.jpg
2.side şu http://l1305.hizliresim.com/19/t/nftg2.jpg
Sizce kaç aylık ve erkekmi dişi mi Lütfen yardım edin ilk günümüz gözleri arada kapatıyor ve sabit yerde duruyor yem ve mama hic birsey yemedi sadece azcık pisledi okadar Yardımlarınızı bekliyorum .

İçiniz rahat olsun erkek.

nftdu.jpg

nftg2.jpg

Teşekkur ederim size. Kaç aylık olabilir sizce Suan ilk 1 saatimize girdik beraber nasıl davranmalıyım sizce

kafasının resmini net çekmeniz lazım kesin yaş için..

Şöyle anlatayım size cere si nin Yarım cm üstü seyrekten başlıyor arka tarafı yani ense ye dogru cizgileri kalınlasıyor yani ince bir renkten kalın renge dogru gidiyor Yardım ede bi lcekseniz fotoğrafta ataym arkadaslar . Elimi uzattımmı hic kaçmıyor daha 4 saattir bizimle birlikte onunla ilgilenicek fazlaca vaktim var iş geregi evde pc basındayım genelde sizce ne zaman ele alıstırmaya baslıyayım onu ?

yaklaşık 2 aylık civarıdır. ele alıştırmaya hemen başlayın

yaklaşık 2 aylık civarıdır. ele alıştırmaya hemen başlayın
Tamam arkadaşım sağol da geldiğinden beri sabit duruyor arada gaga yı falan oynatıyor birseyler yapıyor aldığım pet shopta en hareketlisi buydu herkezle ilgileniyordu smdi cok durgun arakdasıma fotosunu attı 5 aylık vardır dedi snirim bozuldu biraz

5 aylık kuşun kafasında çizgi olmaz. 4 aydan sonra alnı açılır.yeni geldiği için böyle durgun olur. birkaç güne alışır hareketlenir.

5 aylık kuşun kafasında çizgi olmaz. 4 aydan sonra alnı açılır.yeni geldiği için böyle durgun olur. birkaç güne alışır hareketlenir.

Sağol dostum benim düsüncemde öyle 2. yada 3. gün kafesini açıp elimi gezdirmeyi dusunuyorum adı çapkın sürekli adını söylüyorum sürekli cevap verir gbi gagasını oynatıyor :)

Geri