Karadeniz Pet

bu işten anlayan var mı

Rassien

Onursal Üye
tarayıcımda herhangi bir siteyi açınca kendiliğinden reklamlar geliyor onu kapat bunu kapat az da deil 3 5 tanre var bu reklamlar çıkmıyodu nolduda çıkm aya başladı anlamadım bu reklamları ebedi olarak nasıl engellerim :D

Reklamin kimin yayinladigi yaziyordur reklamı kapatirken yanında yaziyor. Denetim masasindan program kaldırdan o reklam yayinlayicisinin programını sil bu kadar.

- Çağrı Gökçek -

Tarayıcı virüsleri ile karşı karşıyasınız. Sistemi 15 20 gün öncesine geri yükleyin yada format atın.

Benimde başım belada bu virüslerle

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

denetim masasından sildim falan ama bu sefer googlke ile yandex e giremiyorum exporler den giriorum abime yaptırırım artık

Chrome'da ayarlar kısmında uzantılar var. Orada virüslü eklentileri siliniz.

Google Chrome yukluyse tekrar silip yükleyin

- Çağrı Gökçek -

dediğiniz gibi yaptım googleyi sildim denetim masasından sonra tekrar yükledim reklam meklam yok artık :) teşekürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Chrome'da ayarlar kısmında uzantılar var. Orada virüslü eklentileri siliniz.

reklam işini hallettim fakat bu reklamları kaldırmak için proglamlar yüklerken virüs girdi pc ye bide onu halletcm dediğinizi yaparım teşekürler

dediğiniz gibi yaptım googleyi sildim denetim masasından sonra tekrar yükledim reklam meklam yok artık :) teşekürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

reklam işini hallettim fakat bu reklamları kaldırmak için proglamlar yüklerken virüs girdi pc ye bide onu halletcm dediğinizi yaparım teşekürler
Önemli değil :)

- Çağrı Gökçek -