Karadeniz Pet

bu jumbo nasıl arkadaşlar vasıflı mı ?

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
JLdgLj.jpg

evet çok güzel maşşallah vasıflı bir kuş

A2Zl70.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

kafayı bozdum paraya kıyıp vasıflı kuş alacam heralde arkadaşlar

300 tl tanesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

daha almadım ama sadece görüş almak için resimlerini koydum

kuşlar show denilen vasıflı tür

ilk resımdeki vasıflı fakat yaşlı bı kuş damızlık olarak birraz riskli fakat 2 resımdeki kuş harika o para yapar

Jumbo konusunda biraz acemiyim, bu vasıf meselesi nedir.? Teşekkürler

[MENTION=2130]Furkan ŞAFAK[/MENTION] yağmur üretimden aldıkların geldimi ?

Geldide geri yollayıp vasıflı show jumbo alacam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İnternetten eğer samimi olmaduğun arkadaşın yoksa internetten kuş alma bence, kendin gör al,

Resmini yollayacak birde burdan bi arkadaşın arkadaşı kuşları gönderecek arkadaş

Benımde bir tavsiyem olacak kendi aldığım vasıflı jumboları paylaştım onlara bakabılırsın esli uygun fiyata alırsan 1 ve 3 yas arası al benım aldığım jumbolar ev üretimi bakımlı temız ıthal degıl yurtdısındakı Almanya'dan meşhur bi üreticiden alıyor ismi facebook ta selman çelikkol hobi onunla bi konus sana fotolarını gonderır tek tek benım ismimi söylersen yardımcı olur

kardeş vasıflı demek kuşun iriliğine göre olmaz eğer inilizce biliyorsan sana bi site adı vereyim ingiliz muh. kuşu federasyon sitesi oradan bak vasıf verdiği yavruda ki kan özelliği kuşun yarışma standartlarını taşıyıp taşımaması kondisyonu renk dağılımı pul dağılımı simetri vs. çok şey giriyor içine kuşun tek fotoğrafına bakıp vasıflı veya değil denmesi ile ilgilenme yanıltıcı olur paralar hep heba olur ayrıca o kuş 300tl eder mi etmez mi tartışılır yurt dışı ise yanaşma bile derim neyse tabi para senin Sign In - Invision Power Board inlizce biliyorsan iyice oku bu sitede yazanları hatim et sonra kuş almak için kolları sıva yoksa sürekli kazık yersin tabi sen bilirsin.kolay gelsin allah iyi insanlarla karşılaştırsın

almanyadan alınca yurt dışı oluyo ama :) yazdın az önce faceden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

valla ingilizcem yok kardeş sen eğer iyi anlıyorsan jumbodan ben resimleri sana atayım sen bana yardımcı ol kardeş olur mu

kardeş iri kuş vasıflıdır ingiliz olmalı diye şart yok istersen bir kaç örnek vereyim fotoğraflara bak bu kuşlar yerli

mf8u.jpg

mf8u.jpg

Dostum jumbodan iyi anlıyorsan ben alabileceğim kuşların resmini sana göstereyim sen bana yardımcı ol o zaman kuş iriymiş güzel maşallahı var

Geri