Karadeniz Pet

Bu kadar kafese kaç çift kuş olur

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Arkadaşlar bu kadar kafese iki çift Yada üç çift idealimidir
eXBkDD.jpg
nekadar koyayım

3 çifti at kardeşim anlaşırlarsa bi bak kardeşimm

Kafesi bölerek 2 çift koyabilirsiniz, fazlası zarar bence.

En fazla 3 ama 2 tercihim kafes 80 55 gibi görünüyor yanılmıyorsam

Turkiye sartlarinda 2 cift yeterli. Bu kafes Cin'de olsa adamlar tutar 100 cift sigdirirlar :D

bence bölmeye gerek yok bir tane daha yuvalık olunca sorun olmaz diye düşüyorum. 2 cift veya 3 çift alabilirsin.

Kafes yeterince büyük değil, o yüzden diğer yavrulara ve yumurtalara zarar verirler. Ben bölünüp 2 çift beslenilmesinden yanayım.

eyerki senin kuslarda benim kiler gibi kiskanc ise sadece bölerek 2 cift en ideali

NOT: Benim kafes salma ve 100 cm ye 70 cm yüksekliği de 100 cm kıskançlar içeride kendilerinden başka kusu istemiyor diside erkekte aynen oyle ondan dolayi o kiskanc çifti oradan aldım ve su anda salmada 17 kus var

Çin'e gitmeye gerek yok.Her hangi bir petshopa girseniz aynı manzarayı görürsünüz zaten :D

eyerki senin kuslarda benim kiler gibi kiskanc ise sadece bölerek 2 cift en ideali

NOT: Benim kafes salma ve 100 cm ye 70 cm yüksekliği de 100 cm kıskançlar içeride kendilerinden başka kusu istemiyor diside erkekte aynen oyle ondan dolayi o kiskanc çifti oradan aldım ve su anda salmada 17 kus var

Bence kuş sayısı fazla, benim salmamın uzunluğu: 150 cm, en: 50 cm, yüksekliği: 100 cm, bu salmada en fazla 4 erkek, 6 dişi, 8 yuvalık takmamı önerdiler, şimdilik yavruları salmada büyütüyorum, sorun çıkaranları alıp yukarıda belirttiğim sayı ile üretim yapacam, eğer salma üretimi yapmak istiyorsanız kavgaları en aza indirmek için kuşları yavruyken salmaya atmak, anlaşamayanları almak ve yuvalıkları bu şekilde takmak olacaktır...

Geri