petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu kadar yumurtlama normal mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve falinak tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba. muhabbet kuşum yaklaşık 2 aydır durmaksınızn yumurtluyor. toplam 16 tane yumurtladı.bugun baktım yine yumurtası var. bu kadar yumurta olması normal mi sizce? ne yapmalıyım? hayvan perişan oldu yumurtlamaktan.

2. Hürkan YILMAZ

Allah allah nası oldu acaba kuşunuz kızışıkmı ceresi kahverengimi.

3. kartall82

kartall82 Guest

kaçıncı kuluçkası kuşunuzun ?

4. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    yavruydu aldığımızda ilk defa yumurtlamaya başlayınca 6 yumurtadan sonra bizde yanına erkek kuş aldık. bari yavru olsun diye.kahverengi değişti. açık renk şimdi. internetten baktım en fazla 10 yumurta diyor.bari yavru cıksa o da yok.zaten yumurtaların üzerine pek yatmıyo. cevirip cevirip duruyor.boşu boşuna kendini helak ediyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:06 --

hırpalandı hayvan. beslenmesine dikkat ediyorum, acaba vitaminde versem mi? ne versem?

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    ilginç bir durum gerçekten.Kuşunuz yumurtlamamasını istiyorsanız yanında erkek kuş varsa ayırın hala yumurtluyorsa işte orada ne yapılacağı konusunda bir bilgim yok

6. Mehmet Uğur

Kuşum yumurladı

arkadaşlar merhaba. muhabbet kuşum yaklaşık 2 aydır durmaksınızn yumurtluyor. toplam 16 tane yumurtladı.bugun baktım yine yumurtası var. bu kadar yumurta olması normal mi sizce? ne yapmalıyım? hayvan perişan oldu yumurtlamaktan.

kardeş benimkide yumurtladı korktum kuşçuya gittim o da bu çok kızmış dedi bunu çifteştir dedi falan bizde bir tane mavi sağlıklı erkek aldık ikinci gün yani bugün önümüzde çiftleştiler saldık hep beraberler sana tavsiyem sende kuşunun anlaşacığı bir erkek al ;)

Sayfayı Paylaş