Karadeniz Pet

bu kadar yumurtlama normal mi?

falinak

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba. muhabbet kuşum yaklaşık 2 aydır durmaksınızn yumurtluyor. toplam 16 tane yumurtladı.bugun baktım yine yumurtası var. bu kadar yumurta olması normal mi sizce? ne yapmalıyım? hayvan perişan oldu yumurtlamaktan.

Allah allah nası oldu acaba kuşunuz kızışıkmı ceresi kahverengimi.

yavruydu aldığımızda ilk defa yumurtlamaya başlayınca 6 yumurtadan sonra bizde yanına erkek kuş aldık. bari yavru olsun diye.kahverengi değişti. açık renk şimdi. internetten baktım en fazla 10 yumurta diyor.bari yavru cıksa o da yok.zaten yumurtaların üzerine pek yatmıyo. cevirip cevirip duruyor.boşu boşuna kendini helak ediyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:06 --

hırpalandı hayvan. beslenmesine dikkat ediyorum, acaba vitaminde versem mi? ne versem?

ilginç bir durum gerçekten.Kuşunuz yumurtlamamasını istiyorsanız yanında erkek kuş varsa ayırın hala yumurtluyorsa işte orada ne yapılacağı konusunda bir bilgim yok

Kuşum yumurladı

arkadaşlar merhaba. muhabbet kuşum yaklaşık 2 aydır durmaksınızn yumurtluyor. toplam 16 tane yumurtladı.bugun baktım yine yumurtası var. bu kadar yumurta olması normal mi sizce? ne yapmalıyım? hayvan perişan oldu yumurtlamaktan.

kardeş benimkide yumurtladı korktum kuşçuya gittim o da bu çok kızmış dedi bunu çifteştir dedi falan bizde bir tane mavi sağlıklı erkek aldık ikinci gün yani bugün önümüzde çiftleştiler saldık hep beraberler sana tavsiyem sende kuşunun anlaşacığı bir erkek al ;)

Geri