Karadeniz Pet

Bu kafes çiftim için nasıl

Ben de biraz evvel gittigidiyor da amanos akvaryum'un salma kafesine baktım.
O model sanki daha avantajlı gibi geldi bana.
60 cm ve ortadan bölünebilirdi.
Yanında akıllı yemlik yok ama onlarda zaten ikisi 5 tl ye alınan şeyler.

Ben de biraz evvel gittigidiyor da amanos akvaryum'un salma kafesine baktım.
O model sanki daha avantajlı gibi geldi bana.
60 cm ve ortadan bölünebilirdi.
Yanında akıllı yemlik yok ama onlarda zaten ikisi 5 tl ye alınan şeyler.
Linkini atabilirmisiniz avantajlarına bakıyım yada siz söyleyin:D

ilk atılan link teki kafes daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür çifthane nin telleri genelde ince oluyor ve çabuk paslanıyor salma olarak kullanılabilir ama üretim için 45x35 ve 50x35 kafesler gayet iyidir

ilk atılan link teki kafes daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür çifthane nin telleri genelde ince oluyor ve çabuk paslanıyor salma olarak kullanılabilir ama üretim için 45x35 ve 50x35 kafesler gayet iyidir
Alırken nasıl anlıyacaz dayanıklı oldugunu banada uzak baktıgımda dahi daha kaliteli geldi gözüme teşekkür ederim önerebileceğiniz varsa link atarmısınız.

Alırken nasıl anlıyacaz dayanıklı oldugunu banada uzak baktıgımda dahi daha kaliteli geldi gözüme teşekkür ederim önerebileceğiniz varsa link atarmısınız.
tel kalınlıkları önemli ve naturbird den alış veriş yapan kümes kuran arkadaşlarım olmuştu memnun kalmışlardı uzun zaman geçti üstünden

Cifthane telleri cabuk kiriliyor elinde kaliyor telleri son linkteki cok kullanisli dusunulebiir yinede omur boyu kullanamazsiniz zaten

Bende gittigidiyordan almıştım 38 tl falandı.58×28×38 tam ebatları bu,demonte olarak geliyor kurulum basit, yanında 4 adet yemlikte gelmişti tavsiye ederim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu kafese bende baktım hoşuma gitmişti ama kargo ücreti ne alıyorlar bilmiyorum.

Ben 13 tl falan vermiştim galiba tam hatırlayamadım fakat o civar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://izmirkafescilik.com/#!/page_Catalogue
rb24.jpg

izmirkafescilik var fiyatlar çok uygun ama nasıl bir firma bilmiyorum 15tl kargo ücreti dediler ancak 60*35 ekipmanlarıyla kafes 45 tl dediler.

İnternetten alışveriş yapma alışkanlığım olmadığından ötürü ve firmalara güvenmediğimden dolayı eminönünden kalın telli 60 cm lik kafes almayı tercih ettim.
Fiyatı da 60 tl.
Netten alıp kargo bedeli falan gözetildiğinde fiyat üç aşağı beş yukarı bu düzeye çıkıyor zaten diye düşünmekteyim.

küçük yerde yaşayınca fiyatlar internete nazaran pahalı oluyor maalesef büyük şehirlerde üreticisinden bile alma şansı var.
mesela izmirde üretici firma ile görüştüm fiyatlar 40-45 tl çok uygun ama işin içine kargo da giriyor 60tl ye çıkıyor.

İzmir muhabbet kuşu üretiminde önemli bir yer tuttuğundan dolayı kafes konusunda epeyce üretici firma var.
Umarım herkes kesesine göre kuşları için en iyisine sahip olur.

Geri