Karadeniz Pet

bu kafes muhabbet kuşu için nasıl ?

kuş için nasıl bir kafes ? önünü kafes teliyle kapatıcam. bu arada resimlerin üzerine tıklayınca büyüyo.

Son düzenleme:
Ben mi burdan goruyorum bilmiyorum ama o kafesin ici cok karanlik değilmi

yan cevirisen daha iyi olur gibi geldi bana

bana pek uygun gelmedi

uygun degil karanlık duruyor üstünü acsanız iyiy olur

üstü tamamen kapalı değil aralık çıtaların arası ama akşamüstü çektiğim için karanlık çıkmış olabilir. 2-3 resim daha koyayım .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:35 --

Son düzenleme:
eğer bit bulaşırsa, o kafesi atmanız gerekir, ayrıca kemirmeye müsait

kuşu koymadan bi iyice ilaçlasam ve ayda 1 kere falan ilaçlasam olur mu bit sıkıntısı.

Birde bir şey soracağım yaf bunu evin neresine koyacanksın:)

yanlış anlama ama yaramaz bence bu bi kaç çıta bi tel al yap daha kullanışlı olur. fazlasıyla karanlık artı kuşu görüp sevmek istesen kafes dışında nasıl olacak o iş ?

fazla büyük değil yüksekliği 40 cm eni 35 cm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

tel ile yapıcaktım ama nasıl tutturacağımı kafamda bir türlü planlayamadım o yüzden.

Biz arkadaş için 12 çelik dekor çıtasını birleştirip özel füzenek üzerinde tellerini puntalayıp bi kafes yaptık sonrada krom kaplattık bi tanıdıkta geçen sene 350 tl ye sattı çocuk kafesi :)) boyutları 60cm 60cm di iyi iş çıkarmıstık gercekten her neyse sizde dediğim gibi 12 çıtadan kare çıkarın istediğiniz boyutta sonra yanlarını bahçe teliyle kaplayın hem daha kolay hemde daha ferah olur kuşlar için

Geri