Karadeniz Pet

Bu Kafes nasıl ?

• Konbuyu başlatan Simge AKSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Simge AKSOY

Guest
Arkadaslar ben bu kafesi satın alıcam. fakat bu siteyi bilen yani güvenilirmidir malları iyimidir ? ve bu kafeste üretim yapabilirmiyim ?

Yiğit Kafesçilik İZMİR
Saygılarımla

resim

ng5x.jpg

Site konusunda bilgim yok ama üretimhane oldukca güzel görünüyor.

ben site sahibiyle görüştüm.babacan bir adam hertürlü yardıma hazır.ptt kargo ile kapıda ödeme mümkün.bizde aldık.demonte halinde gönderiyorlar.13tl falan istanbula kargosu var

Güzelmiş ev için en ideali çok katlı olanların temizliği ve tüyleri ön taraftan dökülür diye düşünüyorum.

ben site sahibiyle görüştüm.babacan bir adam hertürlü yardıma hazır.ptt kargo ile kapıda ödeme mümkün.bizde aldık.demonte halinde gönderiyorlar.13tl falan istanbula kargosu var

yani herhangi bir sıkıntı yaşamam dimi abi. sence nasıl iyimi kafes ?

Peki bu siteden siparişi nasıl veriyoruz ben de bi kafes beğendim fakat telefonla aramam gerekiyor sanırım

Peki bu siteden siparişi nasıl veriyoruz ben de bi kafes beğendim fakat telefonla aramam gerekiyor sanırım

telefonla istediğin modeli söylüyorsun,adres bilgilerini veriyorsun,ön ödemesini yapıyorsun bankaya ve kafes elinde.ama istersen ptt kargo ile kapıdada ödeme yapabiliyorsun

Kafes guzel fakat teller yatay olsaydı daha guzel olurdu.Ama sanırım uretım hanelerde yatay tellı bulmak zor.

evet üretim için cok güzel bir kafes gerçekten. eğer hepsinde çift olmayacaksa 2 gözde olup sonra yavrular bağimsizliğini kazandiği zaman alt tarafa koyabilirsin.

evet üretim için cok güzel bir kafes gerçekten. eğer hepsinde çift olmayacaksa 2 gözde olup sonra yavrular bağimsizliğini kazandiği zaman alt tarafa koyabilirsin.

suan elimde bir kafes var :) 3 çift düşündüm aslında rainbown lutino albino bunların yavrularını alt taraftaan bırıne ve suan elımde olan kafese koymayı dusunuyorum bence olur.

4 katlıyı es geçip sunduğun 2 kafes arasında seçim bırakıyorsan bize ben son attığını derim çünkü illaki boş kafes lazım oluyor eşler arası değişim yapmakta ve yavru atmakta. Ama dediğim gibi giyotin kapılı olmasında dikkat et ön kapının akıllı yemlik cidden büyük tasarruf ve temizlik yapıyor.

4 katlıyı es geçip sunduğun 2 kafes arasında seçim bırakıyorsan bize ben son attığını derim çünkü illaki boş kafes lazım oluyor eşler arası değişim yapmakta ve yavru atmakta. Ama dediğim gibi giyotin kapılı olmasında dikkat et ön kapının akıllı yemlik cidden büyük tasarruf ve temizlik yapıyor.

anladım ben 3 çift alıcam. ve diğer kalan 3 boş yer kalıyor bence illa lazım olacaktır bana sonuçta her doğanları satıcam. ama satılana kadar yer lazım o yüzden bu kafesi alayım dımı ? ve bide buna akıllı yemlık takılmazmı ?

Yok takılmıyor ama dıştan.

İçten de takabilirsin alanı daratlmıyorsa

anladım ben 3 çift alıcam. ve diğer kalan 3 boş yer kalıyor bence illa lazım olacaktır bana sonuçta her doğanları satıcam. ama satılana kadar yer lazım o yüzden bu kafesi alayım dımı ? ve bide buna akıllı yemlık takılmazmı ?

evet 4 katli daha iyi olur sizin için yavrular bağimsizliğini kazandiği zaman yavrulari orda besleye bilirsiniz mesela boşta kalan kafeste belki yine kuşcuya gidince güzel bir kuş görüp alicaksinizdir. kimbilir boşta duran bir kafesden zarar gelmez aileniz ve butçeniz yetiyorsa 4 katli yi alın derim.

Geri